Feisbuko grupėje „Kur stovi policija Kaune“ šeštadienio vakarą pranešta apie eismo įvykį Žemuosiuose Šančiuose.
„Ką tik Žemuosiuose Šančiuose
avarija nutiko. Motociklininkas nuskintas“, – grupėje rašė įvykį pastebėjęs asmuo.
Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu paaiškėjo, kad pranešimas apie eismo įvykį gautas 21.12 val.
Pirminiais duomenimis, Žemuosiuose Šančiuose susidūrė lengvasis automobilis „BMW“ ir
motociklas.
„BMW“ ir motociklininko avarija / Delfi.lt / M. Prekevičiaus nuotr.
Per eismo įvykį sužalotas motociklininkas. Pareigūno teigimu, vyras yra sąmoningas, į įvykio vietą iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai.
Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai. Daugiau aplinkybių kol kas nėra žinoma.
Delfi.lt duomenimis
motociklas nuo Panemunės važiavo centro link, o priešinga kryptimi važiavęs
BMW suko į degalinę. Po susidūrimo motociklininkas nuskriejo kelis metrus ir krito prie kito automobilio galo.
BMW vairuotojas įvykio vietoje teigė motociklininko nematęs, tik pasukęs pajuto smūgį ir išvydo gulintį motociklą.
1995 m. gimęs BMW vairuotojas buvo blaivus. 2001 m. gimęs motociklininkas nuvežtas į ligoninę.