Kaunietė gėdina: po gražiam tikslui skirtų varžybų Kaune, ne toks gražus vaizdas kieme – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietė gėdina: po gražiam tikslui skirtų varžybų Kaune, ne toks gražus vaizdas kieme

D. Biržiečio ir Skaitytojos nuotr.
Dalintis:

Ketvirtadienį ir penktadienį Kaune imituota masinė sprogimo nelaimė Sobore ir susišaudymas, o Greitosios medicinos pagalbos (GMP) medikai pagalbą teikė net 400 žmonių. GMP varžybos Kaune praūžė, bet kauniečiai liko ne visai patenkinti jų organizavimu.

„Informuoju, kad po savaitgalio varžybų, skirtų gražiam tikslui – išmokt gelbėt gyvybes, lieka ne toks gražus vaizdas namo kieme. Aušros tako pabaiga, prie „Šilelio“ laiptų“, – sekmadienio popietę pranešė kaunietė.

Anot moters, tarp paliktų šiukšlių galima rasti ir dokumentus, kuriuose išdėstyta GMP žaidynėms skirta informacija.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad medikų varžybos Kaune vyko rugsėjo 16-17 dienomis. Jų metu GMP specialistai demonstravo savo įgūdžius, operatyviai priiminėjo sprendimus, tarpusavyje bendradarbiaujant su kitų institucijų atstovais.

Šiemet žaidynėse dalyvavo arti 100 GMP specialistų iš visos Lietuvos, o bendras komandų skaičius siekė beveik 30. Tris prizines vietas iškovojo medikų Kauno komandos.

147
36
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.