Kaunietė taip dar nematė: tiesiog nėra žodžių žmonių poelgiams – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietė taip dar nematė: tiesiog nėra žodžių žmonių poelgiams

"Facebook"grupės "Kauno Dainavos rajono Bendruomenė" nuotr.
Dalintis:

Ketvirtadienio rytą Draugystės parko pašonėje pamatytas vaizdas kaunietę paliko be žado – ant automobilio kapoto užkeltas „Bolt“ dviratis.

„Tiesiog nėra žodžių žmonių poelgiams. Gal mašinos savininkas pamatys ir susitvarkys. Prie Draugystės parko krepšinio aikštelės“, – ketvirtadienio rytą „Facebook“ grupėje „Kauno Dainavos rajono Bendruomenė“ „Bolt“ dviračio nuotrauka pasidalijo kaunietė.

Kiti internautai taip pat negailėjo karčių žodžių „Bolt“ dviračių naudotojams.

„Aplamai žmonės berazumiai šiuos dviračius tai kaip nulipa, taip ir palieka, vidury šaligatvio. O kad pastatyt taip, kad kitiem netrukdytų, tai nedašunta“, – piktinosi kaunietė.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Bolt“ naujuosius elektrinius dviračius Kaunui pristatė balandžio 26 dieną. Paslauga startavo su 150 visiškai naujų dviračių.

33
11
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.