Fiksuoja skaitytojas: Kauno rajone be perstojo ratus suka sraigtasparnis – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Fiksuoja skaitytojas: Kauno rajone be perstojo ratus suka sraigtasparnis

Dalintis:

Ketvirtadienį į „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi ramybės pristigęs skaitytojas. Vyras virš savo namų įamžino iš pažiūros nedideliame aukštyje skraidantį orlaivį – anot skaitytojo, šis ratus suka nuo ryto.

„Kas vyksta Karmėlavoj, Narėpuose, Ramučiuose? Visą dieną sraigtasparniai zuja, nėra ramybės. Vaizdo įrašas fiksuotas 10.30 val., nuo tada maždaug ir prasidėjo. Bet čia visą dieną tas pats.

Šią minutę virš galvos neskraido, bet reguliariai kas kokias 20 min. praskrenda. Gali būti ir tas pats, kartu daugiau negu vieno nematėme“, – paklaustas, kiek orlaivių matė, sakė vyras, netrukus pridūręs, kad apie 14.45 val. praskrido vėl.

Karinių oro pajėgų operatyvinis budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad Kauno rajone vyksta Karinių oro pajėgų pratybos, tobulinami įgulos įgūdžiai. Pašnekovas nenurodė kiek tiksliai vyks pratybos, bet patikino, kad gyventojai galės miegoti ramiai.

31
6
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.