Šviesos stulpą danguje pasekęs kaunietis išvydo galingą vaizdą – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Šviesos stulpą danguje pasekęs kaunietis išvydo galingą vaizdą

https://videopress.com/v/nsAr1Wqc
Dalintis:

Kauniečiai praėjusią naktį fiksavo ryškų šviesos stulpą kylantį virš miesto, o vienas „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas nusprendė pasiaiškinti iš kur sklinda tokia stipri šviesa. Paaiškėjo, jog tai baigiamo statyti Dariaus ir Girėno stadiono apšvietimas nušvietė visą Kauną.

„Šeštadienio naktį dėmesį patraukė virš Kauno stojęs šviesos stulpas, atsispindėjęs debesuotame danguje ir pro balkoną pateikęs ganėtinai fantastinį vaizdą. Priminė filmus apie ateivių invaziją, bet nesinorėjo tikėti, kad miestui išmušė paskutinioji. Maždaug sumetęs, kad galingas šviesos šaltinis turėtų būti Žaliakalnyje, leidausi į tą pusę ir netrukus išsiaiškinau, jog visu pajėgumu plieskia naujas Dariaus ir Girėno stadionas“, – apie nuotykių paiešką pasakojo skaitytojas Dominykas.

Kaunietis nepabūgo patyrinėti šviesų iš arčiau ir užfiksavo keistai ūžiančias ir mirgančias šviesas stadione. Nors praeitį į stadioną dar draudžiama, bet skaitytojas prasmuko pro tarpą tvoroje.

„Nuo pastato sklido negarsus ūžesys, aukštos įtampos zvimbesys ir pypsėjimas. Vieni ryškiai baltos spalvos prožektoriai degė be perstojo, kiti mirkčiojo – panašu, kad vykdytas ką tik įdiegtos stadiono apšvietimo sistemos bandymas. Tikriausiai, susidomėjau ne vienas, nes po vidurnakčio aplink stadioną vyko palyginti intensyvus eismas. Bet mėginti patekti į aptvertą teritoriją kauniečiams nerekomenduoju, nors tai padaryti ir visai paprasta“, – teigė jis.

Vasaros atidarymo proga, savivaldybė aprodė Ąžuolyne rekonstruojamą istorinį stadioną, kuriame sutilps kiek daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų, visiškai užbaigti planuojama liepą, o pirmosios oficialios futbolo rungtynės galėtų įvykti rudens pradžioje.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.