Monika Linkytė, Eurovizija
Monika Linkytė, Eurovizija / Monika Linkytė / J. Kalinsko nuotr.

M. Linkytė iškovojo kelialapį į „Eurovizijos“ finalą

Laisvalaikis2023-05-12 00:20pagaldelfi.lt
Gegužės 11-osios vakarą Liverpulyje įvyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Ketvirtadienį ant didžiosios scenos lipo ir Lietuvos atstovė Monika Linkytė, ji pasirodė 15-uoju numeriu ir buvo sutikta itin gausiais aplodismentais.
Po pirmojo pusfinalio į finalą jau pateko Kroatija, Moldova, Šveicarija, Suomija, Čekija, Izraelis, Portugalija, Švedija, Serbija, Norvegija.
Po antrojo pusfinalio kelialapį į finalą iškovojo Albanija, Kipras, Estija, Belgija, Austrija, Lietuva, Lenkija, Australija, Armėnija, Slovėnija.
Ant antrojo pusfinalio scenos dar kartą išvydome dainų konkurso vedėjas – Julia Sanina, Alesha Dixon ir Hannah Waddingham.
Konkursą šiais metais organizuojanti Didžioji Britanija kartu su dar keturiomis vadinamojo „Didžiojo penketo“ šalimis (Prancūzija, Vokietija, Ispanija ir Italija) pusfinaliuose nedalyvavo, jų atstovai keliauja tiesiai į finalą.
Daugiau naujienų skaitykite čia.

Video rekomendacijos

Loading