Jaunai lietuvių gimnastei – pasaulio čempionato auksas – Kas vyksta Kaune

Jaunai lietuvių gimnastei – pasaulio čempionato auksas

Tėja Uždavinytė / Lietuvos gimnastikos federacijos nuotr.

14-metė Tėja Uždavinytė – Pasaulio jaunių aerobinės gimnastikos čempionė moterų vienetų rungtyje, praneša Lietuvos gimnastikos federacija.

Pasaulio jaunių aerobinės gimnastikos čempionatas vyko Pezare, Italijoje, rugsėjo 20-22 dienomis. Triumfavusią lietuvę treniruoja Giedrė Klivečkienė.

Verta pažymėti, jog tai nebuvo vienintelis lietuvių pasiekimas šiame čempionate. Maksim Selin tapo Pasaulio jaunių aerobinės gimnastikos bronzos medalio laimėtojas vyrų vienetų rungtyje. Jį treniruoja Marina Grigorjeva.

M. Selin buvo arti medalio ir porinėje rungtyje. Jis, kartu su Greta Vilčinska jaunių mišrių porų finale iškovojo 4 vietą.

Jaunimo moterų vienetų finale Laineta Lukošiūtė iškovojo 6 vietą, Greta Grybauskaitė – 7 vietą. Abiejų trenerė G. Klivečkienė.