Nuo liepos „Regitra“ įveda naują transporto priemonės registracijos liudijimą – Kas vyksta Kaune

Nuo liepos „Regitra“ įveda naują transporto priemonės registracijos liudijimą

ELTA 2024/06/25 09:54

Nuo šių metų liepos 1 dienos vairuotojams bus išduodami atnaujinti transporto priemonių registracijos liudijimai.

Kaip antradienį pranešė „Regitra“, naujo pavyzdžio registracijos liudijime bus atvaizduotas Lietuvos herbas – Vytis, kuris nuo praėjusių metų spalio yra integruotas ir į transporto priemonių registracijos numerio ženklus.

Atnaujintoje formoje taip pat nebeliks keleto neaktualių ir perteklinių duomenų, jie bus išdėstyti patogiau, atsižvelgiantį jų aktualumą.

Liepos 1 d. „Regitra“ pradės išduoti naujo pavyzdžio transporto priemonės registracijos liudijimo blanką. Iki liepos 1 d. išduoti senojo pavyzdžio registracijos liudijimai liks galioti ir toliau, tad jų klientams keisti nereikės.

Taip pat liepos 1 d., keičiantis „Regitros“ juridiniam statusui, bus pakeistas liudijimą išduodančios institucijos pavadinimas – akcinė bendrovė „Regitra“.

Kaip nurodo „Regitra“, senojo tipo registracijos liudijimų keisti nereikės, tačiau, jei asmuo to pageidaus, savąjį pames ar sugadins – jį bus galima užsisakyti internetu.

Naujo pavyzdžio registracijos liudijimo išdavimo kaina liks kaip ir iki šiol – 11,30 euro, o užsakant internetu – 9,04 euro.

Keičiasi ir galingųjų keturračių registracijos liudijimas

Nuo liepos 1 dienos taip pat keičiasi ir galingųjų keturračių registracijos liudijimas. Pasak „Regitros“, jis bus spausdinamas ant balto A4 formato lapo.

Naujos formos registracijos liudijimas kainuos 8,98 euro.

Senojo pavyzdžio galingųjų keturračių registracijos liudijimas galios ir toliau, tad jo keisti nereikės.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA