Nesulaukus audros, naujausia sinoptikų žinia apie orus – Kas vyksta Kaune

Nesulaukus audros, naujausia sinoptikų žinia apie orus

Ketvirtadienį į šalį atkeliaus ramesni orai. Pro Lietuvą praslinkus frontinei sistemai orus formuos anticiklono šiaurės rytinis pakraštys, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Dieną dangus bus nepastoviai debesuotas, kai kur laukia trumpas lietus. Vėjas pūs iš vakarų, šiaurės vakarų, o pajūryje pereinantis į pietvakarių krypties, 8–13 m/s. Oras dieną įšils iki 19–24 laipsnių šilumos.

Penktadienį tiek naktis tiek diena prognozuojama sausesnė, lietaus tikimybė maža, o dangus daug kur bus giedras, todėl į šalį sugrįš šiluma. Vėjas bus vakarinių krypčių 6–11 m/s. Naktį oras didžiojoje šalies dalyje atvės iki 8–13 laipsnių, pajūryje bus kiek šilčiau, termometro stulpelis nenukris žemiau 14–16 laipsnių šilumos.

Dienos metu aukščiausia temperatūra pasiskirstys tarp 22 ir 27 laipsnių, o pajūryje oras įšils nedaug, termometrai rodys iki 20 laipsnių šilumos.

Šeštadienį į Lietuvą vėl sugrįš trumpi lietūs ir perkūnija. Didžiausia tikimybė sulaukti jų bus ryto ir dienos metu pietvakariniuose šalies rajonuose. Savaitgalio pradžioje taip pat bus galima pasidžiaugti šiluma. Naktį temperatūra nenukris žemiau 10–15 laipsnių, o dieną įšils tarp 23 ir 28 laipsnių šilumos.

Orus realiu laiku stebėti galite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA