Kauno policija kviečia pasitikrinti transporto priemonės triukšmo lygį – Kas vyksta Kaune

Kauno policija kviečia pasitikrinti transporto priemonės triukšmo lygį

Automobilių triukšmo patikrinimas
R. Tenio nuotr.
Automobilių triukšmo patikrinimas
R. Tenio nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnai kviečia vairuotojus sudalyvauti prevencinėje priemonėje ir pasitikrinti transporto priemonės triukšmo lygį.

Pareigūnai juokauja, jog ši priemonė bus „nemokama“ – šios prevencinės priemonės metu pažeidimai nebus fiksuojami, nebus skiriamos ir baudos. Prevencinė priemonė vyks šiandien, birželio 20 dieną, nuo 16-19 val., Kaune, Chemijos g. 4B (įvažiavimas į aikštelę iš Pramonės pr.).

Kaip pažymima Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai, atšilus orams ir į gatves išriedėjus įvairesnėms transporto priemonėms, pagausėja ir į policijos pareigūnus besikreipiančių gyventojų, kurie skundžiasi keliamu transporto priemonių triukšmu.

Triukšmo lygio patikra / Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskr. VPK Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio viršininko Ramūno Kemzūros teigimu, surengta prevencinė priemonė skirta „pažadinti“ triukšmingų transporto priemonių vairuotojų sąžinę.

„Kadangi šiltuoju metų laiku Kauno apskrities gyventojų tylą dažniau nei įprastai sutrikdo motociklų ir automobilių keliamas triukšmas, kviečiame susitikti ir pasitikrinti, ar jų transporto priemonės atitinka techininius reikalavimus“, – kalbėjo R. Kemzūra.

Priemonės metu bus matuojamas ne tik motociklų, bet ir automobilių skleidžiamas triukšmas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA