Skaudi netektis buvusio Kauno „Žalgirio“ gydytojo R. Narkaus šeimoje: mirė žmona Audronė – Kas vyksta Kaune

Skaudi netektis buvusio Kauno „Žalgirio“ gydytojo R. Narkaus šeimoje: mirė žmona Audronė

delfi.lt 2024/05/17 15:52
R. Narkus su žmona Audrone / soc. tinklų nuotr.
R. Narkus su žmona Audrone / soc. tinklų nuotr.

Penktadienį pranešta itin skaudi žinia – anapilin iškeliavo buvusio ilgamečio Kauno „Žalgirio“ gydytojo Roberto Narkaus žmona Audronė. Jai buvo 61-eri.

Apie skaudžią žinią pranešė R. Narkaus šeimą gerai pažinojęs žurnalistas Vidas Mačiulis. „AMŽINĄJĮ ATILSĮ. AUDRONĖ NARKIENĖ (1962 11 14 – 2024 05 16).

Eidama šešiasdešimt antruosius gyvenimo metus po sunkios ligos mirė kaunietė Audronė Narkienė.

Nuoširdi užuojauta velionės vyrui ROBERTUI NARKUI, Tartu universiteto sportinės medicinos fakulteto auklėtiniui, buvusiam ilgamečiui Kauno „Granito“ rankinio ir „Žalgirio“ krepšinio komandų, taip pat Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojui.

Skaudžios netekties dieną – ramybės ir stiprybės sūnums JULIUI, GYTAUTUI, SIMONUI, velionės seseriai BIRUTEI, broliui ALGIRDUI, giminėms, buvusiems bendradarbiams, kaimynams, pažįstamiems.

Sūnus Julius Narkus, gyvena Kalifornijoje, prieš Mamos Išėjimą sugrįžo Lietuvon amžinam atsisveikinimui. Savo socialiniame tinkle Julius parašė:

„Neįtikėtinai stipri, visuomet pergyvenanti dėl vaikų, bet nesikišanti… Visuomet džiuginanti skaniais patiekalais, rūpestinga, atsakinga ir emocionali mama save visada palikdavo antrame plane, į priekį iškeldama mylimų žmonių poreikius. Taip ji užaugino tris puikius sūnus. Net ir visiems užaugus, pergyvendavo dėl mūsų, taip buvo net ir paskutinėmis dienomis, kai sunkiai sirgo…

Visada tave mylėsim, MAMA!“

Urna su velionės Audronės Narkienės palaikais bus pašarvota gegužės 18-ąją, (šeštadienį) 15 val. gedulingų namų „Rekviem“ salėje (Jonavos g. 41 A). Šv. Mišios už velionę sekmadienį, 8 val. bus aukojamos Kauno Šv. Juozapo Vilijampolės bažnyčioje (Panerių g. 72). 12 val. iš „Rekviem“ salės urna palydima į Romainių kapines.

Artimieji prašo atsisveikinti su baltais gėlių žiedais…“ – apie skaudžią netektį pranešė V. Mačiulis.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA