„Altamedica“ reabilitacijos klinika Garliavoje plečiasi: pacientų lauks naujose patalpose – Kas vyksta Kaune

„Altamedica“ reabilitacijos klinika Garliavoje plečiasi: pacientų lauks naujose patalpose

Praėjusį pavasarį duris atvėrusi „Altamedica“ reabilitacijos klinika Garliavoje persikelia – nuo gegužės 27 d. pacientų lauks naujose patalpose – Vytauto g. 134, Garliava. Visus, norinčius pamatyti naujas erdves, pabendrauti su klinikoje dirbančiais specialistais ir sužinoti daugiau apie teikiamas paslaugas, kviečiame atvykti į atidarymo renginį, kuris vyks gegužės 31 d. 16 val. Renginio metu tiek suaugusiųjų, tiek mažųjų svečių lauks grupiniai ergoterapijos ir kineziterapijos užsiėmimai, saldžios vaišės ir daugybė kitų staigmenų. Daugiau informacijos apie renginį – https://bit.ly/reabilitacijos-klinikos-atidarymas.

Sukaupta patirtis ir išaugęs reabilitacijos paslaugų poreikis paskatino pokyčiams

Idėja atidaryti reabilitacijos kliniką Garliavoje kilo „Altamedica“ reabilitacijos klinikų vadovei Agnei Uldinskei persikrausčius gyventi į Kauno rajoną ir čia pastebėjus reabilitacijos paslaugų stygių. Tiesa, praėjusiais metais atvėrę reabilitacijos klinikos duris, net nenumanė, kad po metų persikels į naujas patalpas, tačiau išaugęs reabilitacijos paslaugų poreikis ir pacientų pasitikėjimas paskatino pokyčiams.

Siekdami ir toliau užtikrinti reabilitacijos paslaugų prieinamumą ir kokybę Kauno rajone, jau nuo gegužės 27 d. tiek esamų, tiek naujų pacientų lauks naujoje vietoje – Vytauto g. 134, Garliava.

„Naujose patalpose turėsime dvi atskiras zonas: pirmoji zona bus pritaikyta mažiesiems pacientams, antroji, suaugusiųjų, zona bus izoliuota nuo triukšmo, kad pacientai, spręsdami sveikatos problemas, galėtų sukaupti dėmesį ir mintis. Galime pasidžiaugti, kad klinika pasipildė nauja „REDCORD“ įranga, kuri pacientams padės lengviau pašalinti kūno skausmus“, – pasakoja Agnė Uldinskė.

Ši klinika – jau trečia reabilitacijos klinika, priklausanti „Altamedica“ tinklui, jungiančiam net 12 skirtingų medicinos sričių klinikų, besirūpinančių pacientų fizine ir emocine sveikata.

Altamedica suagusiųjų kineziterapija / Organizatorių nuotr.

Pacientų gydymui ir sveikatinimui užtikrinti – kvalifikuotų specialistų komanda

„Altamedica“ reabilitacijos klinikoje Garliavoje paslaugas teikia platus kompetentingų, nuolat žinias gilinančių specialistų spektras – nuo kineziterapeutų, masažuotojų, ergoterapeutų ir psichologų iki gydytojų socialinių pediatrų bei fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų. Kvalifikuoti specialistai stengiasi užtikrinti kiekvieno paciento poreikius, todėl sveikatinimo ar reabilitacijos programą pritaiko individualiai.

Nors įprasta reabilitacijos paslaugas skirti po traumos, operacijos ar sunkios ligos, tačiau „Altamedica“ reabilitacijos klinikoje dirbantys specialistai rūpinasi ne tik pacientų sveikata, bet ir fizinės savijautos gerinimu. Reabilitacijos paslaugas specialistai rekomenduoja kaip prevencijos priemonę dirbantiems sėdimą darbą arba siekiantiems užkirsti kelią ligoms ar traumoms, organizmui pradėjus siųsti pirmuosius pavojaus signalus.

Augindami mažamečius vaikus, tėvai vis dažniau kreipiasi į reabilitacijos specialistus profilaktikai ar vaikų raidos stebėjimui. Todėl šioje klinikoje mažiesiems pacientams padedama užtikrinti fizinės ir kognityvinės raidos dėsningumus, o suaugusiesiems – sumažinti skausmą, atgauti įprastus įgūdžius ir maksimalių savarankiškumą, taip pagerinant gyvenimo kokybę.

Altamedica Kūdikių masažas / Organizatorių nuotr.

Nuo klasikinės kineziterapijos iki Norvegijos mokslininkų sukurtos mankštos sistemos

„Altamedica“ reabilitacijos klinikoje Garliavoje siekiama, kad kiekvienas pacientas gautų reikalingą pagalbą vienoje klinikoje. Todėl čia teikiamos įvairaus profilio paslaugos – nuo individualios kineziterapijos, fizioterapijos ir masažų iki ergoterapijos, vaikų raidos tyrimų ir grupinių veiklos užsiėmimų.

Viena inovatyviausių ir naujausių paslaugų, teikiamų šioje klinikoje – Norvegijos mokslininkų sukurta diagnostikos ir mankštos sistema „REDCORD“. Tai treniruotė su unikalia slankiojančių virvių ir diržų įranga. Jos metu kūnas arba tam tikra jo dalis pakabinami ant virvių, atliekami aktyvūs ir pasyvūs judesiai, kurių metu pacientas nejaučia skausmo ar kitų nemalonių pojūčių. „REDCORD“ pranoksta terapiją vandenyje, nes judesiai atliekami be jokių trikdžių, pašalinus gravitacinės jėgos poveikį.

Altamedica reabilitacijos klinika Garliavoje kineziterapijos salė / Organizatorių nuotr.

Naudojant „REDCORD“ įrangą pirmiausia nustatoma silpnoji paciento kūno grandis – judesių sutrikimai, konkrečių raumenų jėgos silpnumas, stuburo slankstelių paslankumas ar stabilumas. Tada, atliekant mankštos programą, koreguojama nustatyta silpnoji kūno grandis – pašalinami kaklo, stuburo, juosmens skausmai, stiprinami raumenys, didinamas sąnarių mobilumas arba lavinama koordinacinė sistema.

Ši paaugliams ir suaugusiesiems skirta mankštos programa gali būti atliekama po ligų, traumų, operacijų, galūnių imobilizacijos arba esant paralyžiui. Taip pat pasireiškus kaklo ar nugaros skausmams, sumažėjus judesių amplitudei, turintiems laikysenos, pusiausvyros sutrikimų ar sergantiems sąnarių ligomis. Be to, „REDCORD“ mankštos programa taikoma ir profesionaliems sportininkams, besiruošiantiems varžyboms.

Altamedica REDCORD mankštos sistema / Organizatorių nuotr.

Nemokamos reabilitacijos paslaugos suaugusiesiems ir vaikams: kaip jas gali gauti?

Reabilitacija – tiesiausias kelias atgauti darbingumą, psichologinį ir socialinį savarankiškumą bei visavertį gyvenimą. Todėl „Altamedica“ reabilitacijos klinikoje Garliavoje pacientai gali gauti nemokamą reabilitaciją.

Nemokamos vaikų ankstyvosios reabilitacijos paslaugos yra skirtos kūdikiams ir vaikams iki 7 m., turintiems siuntimą gydytojui socialiniam pediatrui.

Užsiregistravus gydytojo socialinio pediatro konsultacijai Reabilitacijos klinikoje Garliavoje, specialistas, įvertinęs paciento būklę ir nustatęs indikacijų, gali skirti ligonių kasų apmokamas paslaugas: kineziterapiją, masažus, logoterapiją, medicinos psichologo konsultacijas ir ergoterapiją.

Norint suaugusiesiems gauti nemokamas reabilitacijos paslaugas, reikia turėti siuntimą fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijai ir užsiregistruoti gydytojo reabilitologo konsultacijai Reabilitacijos klinikoje Garliavoje. Konsultacijos metu gydytojas, įvertinęs reabilitacijos reikalingumą, sudarys individualią gydymo programą ir suburs specialistų komandą, kuri, taikydama įvairias priemones (gydomuosius masažus, kineziterapiją, fizioterapiją ir kt.), padės pacientui sugrąžinti sutrikusias ar prarastas funkcijas.

Altamedica reabilitacijos klinika įsikūrusi adresu Vytauto g. 134, Garliava. Čia teikiamos tiek nemokamos (ligonių kasų kompensuojamos), tiek privačios paslaugos, už kurias, be tradicinių mokėjimo būdų, galima atsiskaityti Kaunastic ar draudimo kortelėmis. Paslaugos teikiamos kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 19 val. Užsiregistruoti norimoms paslaugoms galima telefonu 8 660 98 544 arba el. paštu [email protected]. Daugiau informacijos www.altamedica.lt.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA