Pamatykite, kaip atrodo brangiausias parduodamas namas Kaune (foto) – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Pamatykite, kaip atrodo brangiausias parduodamas namas Kaune (foto)

tv3.lt, Deimantė Buslevičiūtė 2023/12/28 13:59

Šiuo metu brangiausias parduodamas gyvenamasis namas Kauno mieste kainuoja beveik 2 mln. eurų. Tokios sumos pardavėjai prašo ne tik už atsiveriančią Kauno miesto panoramą ar iš terasos matomą upių santaką, bet ir už įvairiausius patogumus – tokius, kaip sauna, telefonu valdomas šildymas ar net maisto rūkykla.

Nuo skardžio atsiveria miestas

Šis 1 950 000 eurų kainuojantis nekilnojamasis turtas (NT) yra ne kur kitur, o Kauno širdyje – senamiestyje, Benediktų gatvėje. Ir, anot skelbimo rengėjų, – prestižinėje, ramioje ir saugioje kaimynystėje.

O iš šio išskirtinio namo, kaip rašoma portale „Aruodas.lt“, atsiveria nepakartojama Kauno miesto panorama: „Namas yra ant pirmos skardžio linijos ir iš kiekvieno šio modernaus namo kampelio atsiveria nuostabūs vaizdai į visą miestą, senamiestį ir net Nemuno ir Neries upių santaką.“

Šį vaizdelį galima stebėti ir pro 180 laipsnių supančius langus, taip pat iš ant stogo esančios erdvios terasos / balkono. Iš ten galima pamatyti ir Vilijampolę, centrinę Kauno miesto dalį.

Artimiausi darželiai, mokyklos ir parduotuvės – arčiau nei už 300 metrų. O stotelė – vos už 140 metrų.

Pramogų zona su SPA ir biliardu

Paties NT plotas – 350 kv. m., o jam priklauso 11 arų sklypas. Pastate yra 3 aukštai ir 6 kambariai. Skelbime akcentuojamas namo erdvumas ir šviesa.

Jame be įprastų patogumų yra ne tik įspūdingas lauko baseinas, bet ir sūkurinė vonia bei sauna.

„Namas yra šiuolaikiškai suplanuotas su didele atviro plano svetaine ir valgomuoju, iš kurios galime patekti į priekinę terasą, kurioje yra lauko baseinas, grilio zona ir natūralaus akmens židinys jaukiems vakarams praleisti. Sodą su vietiniais augalais lengva prižiūrėti, dominuoja spygliuočių augmenija, yra laistymo sistema, kelios dengtos ir saulėtos zonos kviečia mėgautis fantastiškais vaizdais ir mus supančia gamta“, – rašoma skelbime.

Kaip matoma nuotraukose, lauke yra gultai deginimuisi, supynės, šiltnamis. Viename iš tualetų yra netgi makiažui skirta vieta su specialiu apšvietimu.

Pramogų zonoje, be suomiškos pirties ir jacuzzi, galima rasti biliardinę, pokerio stalą, treniruoklių vietą ir antrą virtuvę.

Kiti namo patogumai

Kaip skelbiama „Aruodas.lt“, namas šildomas dujiniu kondensaciniu katilu, kuris yra visiškai automatizuotas ir valdomas telefonu. Lauko baseino vanduo papildomai šildomas saulės baterijomis.

Maisto mėgėjus pradžiugintų ir name esanti maisto rūkykla, o mėgstančius krapštytis prie automobilių – erdvus 53 kv. m. garažas.

Be viso to, gyventojų patogumui įrengti beveik garso nepraleidžiantys langai, kiekvienoje patalpoje – oro kondicionieriai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA