Paskutiniais momentais sugrįžusi Berlyno ekipa „Žalgirį“ apiplėšė | Kas vyksta Kaune

Paskutiniais momentais sugrįžusi Berlyno ekipa „Žalgirį“ apiplėšė

„BC Kauno Žalgiris“ nuotr.

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio“ (5-7) krepšininkai pradėjo nesėkme. Kazio Maksvyčio komanda išvykoje rezultatu 62:64 (20:13, 8:12, 17:14, 17:25) pralaimėjo Berlyno ALBA (2-10) komandai.

Kauniečiai į priekį šovė jau pačioje susitikimo pradžioje. Edgaras Ulanovas įmetė dvitaškį, Kevarriusas Hayesas realizavo du baudų metimus ir pridėjo dvitaškį, o Dovydas Giedraitis pasižymėjo aštuoniais taškais – 14:4. Po tritaškį pataikė Keenanas Evansas ir Danielius Lavrinovičius, bet varžovai šiek tiek priartėjo – 20:13.

Keturis taškus surinko „Žalgirio“ naujokas Edmondas Sumneris, tiek pat pridėjo Tomas Dimša ir skirtumas vėl išaugo iki dviženklio – 28:16. Tiesa, tuomet per beveik šešias likusias kėlinio minutes žalgiriečiai nepelnė taškų, o varžovai dar labiau priartėjo – 28:25.

E. Ulanovas pataikė iš toli, nelengvus dvitaškius įmetė K. Evansas ir K. Hayesas, o keturis taškus įsirašė Rolandas Šmitas – 39:34. Greitoje atakoje dvitaškiu pasižymėjo D. Giedraitis, Laurynas Birutis sumetė baudų metimus, o kėlinį dvitaškiu nuo lentos užbaigė T. Dimša – 45:39.

Dar vieną tritaškį įmetė D. Lavrinovičius, penkis taškus iš eilės surinko T. Dimša, o K. Evansas taškus rinko nuo baudų metimo linijos – 55:46. Tris baudų metimus realizavo E. Ulanovas, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo K. Evansas, bet likus žaisti mažiau nei dvi minutes, rezultatas buvo lygus – 59:59. Tuomet D. Giedraitis smeigė tritaškį, bet likus žaisti mažiau nei 7 sekundes, svečiai jau vijosi varžovus – 62:64. Paskutinė žalgiriečių ataka nepavyko, tad teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Žalgiris“: D. Giedraitis 15 (5 atk. kam., 4 per. kam.), T. Dimša 11, K. Evansas 8, E. Ulanovas 8, D. Lavrinovičius 6 (6 atk. kam.), K. Hayesas 4 (3 blk.), E. Sumneris 4 (2 per. kam.), R. Šmitas 4 (7 atk. kam.), L. Birutis 2, N. Montvila 0, L. Lekavičius 0.

ALBA: J. Thiemannas 16, Y. Wetzellis 9.