Išskirtiniai vaizdai iš sulaikymo Aleksote: girtas „Audi“ vairuotojas išlėkė į priešpriešinę eismo juostą – Kas vyksta Kaune

Išskirtiniai vaizdai iš sulaikymo Aleksote: girtas „Audi“ vairuotojas išlėkė į priešpriešinę eismo juostą papildyta

Sekmadienio vakarą Aleksote užfiksuotas girto vairuotojo sukeltas eismo įvykis – „Audi“ automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Iki policijos atvykimo Ukrainos pilietį teko laikyti eismo įvykio liudininkams.

„Šiandien nufilmuota S. Dariaus ir S. Girėno g. Girto vairuotojo manevrai ir avarija. Įdomu, kiek įpūtė, kad taip kelio nematė“, – pranešė skaitytojas.

Vaizdo registratoriaus medžiagoje matyti, kad „Audi“ automobilis du kartus išlėkė į priešpriešinę eismo juostą. Pirmąjį kartą kliudė tik pėsčiųjų taką, kuriame, laimei nebuvo pėsčiųjų, antrąjį kartą jau kliudė ir kitą automobilį.

Vaizdo įrašu su „Kas vyksta Kaune“ pasidalinęs vyras padėjo sulaikyti neblaivų „Audi“ vairuotoją.

„Iš pradžių pats išlipo, bet po minutės bandė vėl sėsti prie vairo. Apsistumdėm, tai su žmogumi iš kitos mašinos paguldėme ir laikėme, kol policija atvyko. Vairuotojas jaunas, lyg ukrainietis. Nekalbėjo lietuviškai“, – informavo vyras.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, sekmadienį apie 15.30 val. buvo gautas pranešimas, kad S. Dariaus ir S. Girėno g. „Audi“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą.

Anot pareigūno, nelaimės metu „Audi“ automobilis apgadino dar vieną transporto priemonę, žmonės sužalojimų nepatyrė.

„Audi“ vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2.56 prom. Automobilį vairavo Ukrainos pilietis.

Papildyta lapkričio 20 dieną 13.26 val.

Patikslintais Kauno apskr. VPK duomenimis, lapkričio 19 d. apie 15.40 val. Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno g., automobilis „Audi“, vairuojamas 2002 metais gimusio vyro, pirminiais duomenimis, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Ligier“, vairuojamu besimokančios vairuotojos (gim. 2008 m.).

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,38 prom.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA