Kaunietis A. Užkalnis nenulaikė liežuvio, A. Tapinas rėžė atkirtį – Kas vyksta Kaune

Kaunietis A. Užkalnis nenulaikė liežuvio, A. Tapinas rėžė atkirtį

Lrytas.lt 2023/08/22 17:54
Lrytas.lt, V. Skaraičio nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Feisbuke užvirė tikras žodžių karas. Kandžių replikų žurnalistams Vidui Mačiuliui, Andriui Tapinui, hurmoristui Olegui Šurajevui nepagailėjęs publicistas, rašytojas Andrius Užkalnis sulaukė kirčio iš A. Tapino: „Senatvė yra nelengvas dalykas“.

A. Tapinas feisbuke pasidalijo A. Užkalnio įrašu, kuriame publicistas V. Mačiulį išvadina „sovietine daržove“.

„Laba diena. Durniausias būdas reklamuoti man restoranus: ten eina Vidas Mačiulis. Vidas Mačiulis yra sovietinė daržovė, apgailėtinas debilas, senas idiotas, su kuriuo neičiau į vieną lauką šikti.

Su šia geriatrine beždžione teko būti laidose. Sunkiai tramdžiau žiaukčiojimą. Už jį baisiau yra tik Šurajevas, veidmainė nuo***a bobos šukuosena, ir Tapinas.“

„Ateikite paragaut, ten Mačiulis valgo.“ Aš greičiau pas jūsų mamą ateisiu, nes ji mažiau kam čiulpia“, – piktinosi A. Užkalnis.

Tai pro akis neprasprūdo A. Tapinui. Šis savo įraše pažėrė kritikos tokioms A. Užkalnio replikoms.

„Senatvė yra nelengvas dalykas. Vieniems pavyksta senti oriai, kitiems nelabai. Aišku, sunku susitaikyti, kai kažkada buvai populiarus ir madingas, turėjai autorines laidas ir žurnalus, o fanai vis dar laukė Grand šou arenose, o dabar neliko nei žurnalo, nei redaktorės, į televiziją gali grįžti tik į projektą „numesiu svorį per kelis mėnesius“ – kaip ta barzdota moteris, kurią rodydavo viduramžių turguose, bet ko nepadarysi dėl lašo eterio šeštadienio ryte per TV3, o nusimušęs moralinis kompasas, matyt, taip ir negrįžo į savo vietą.

Gyvybės šaltinis – „Facebook’o laikai išseko, net nuolat kartojami 2019 metais rašyti tekstai nebeatmuša to naftalino kvapo ir artėja tas neišvengiamas laikas, kai dėl 100 laikų teks nusimauti triusikus.

Dar lieka laikytis Delfi portale, kur apie save rašai trečiuoju asmeniu ir save patį įtikini, kad dar esi svarbus.

Nes spirgai ant cepelinų patys neužsipils, o paskutinio šanso barterinės reklamos tuoj išseks. Senti galima oriai.

Arba galima vieną dieną guostis LRT apie patiriamas patyčias, o kitą dieną apvemti niekuo dėtą garbaus amžiaus žurnalistą, kuris gyvenime tau nėra pasakęs blogo žodžio, pavadinant jį „geriatrine beždžione“ ir „apgailėtinu debilu“ ir „senu idiotu“.

Mes su Olegu Šurajevu, kaip suprantu, dar blogesni už geriatrines beždžiones, bet kaip nors išgyvensim.

Dėl šimto laikų netgi išsitrauksi ketvirtos klasės kozirį – „ateisiu pas jūsų mamą, nes ji mažiau kam čiulpia“. O laikai vis tiek neateis. Senti nėra lengva. Mokykimės senti“, – rašė A. Tapinas.

Komentaruose po žurnalisto įrašu užvirė tikra diskusija. Daugelis teigė nepateisinatys A. Užkalnio žodžių.

Tad sulaukęs didelio atgarsio, po kurio laiko, A. Užkalnis pašalino savo užgaulų įrašą ir teigė V. Mačiulio atsiprašantis.

„Sveiki! Ištryniau savo negražų postą apie Vidą Mačiulį ir jo atsiprašau.

Jausmus apie žmogų kartais geriau pasilikti sau, net kai jos veržiasi į lauką, kaip perrūgusi gira iš stiklainio. Po daugelio metų žiniasklaidoje, vis dar mokausi. Užkalnis sunkiau mokomas, negu daugelis.

Neatsiprašau kitų paminėtų asmenų, bet jie tai žino, ir siunčiu jiems linkėjimus.

Viešumas yra kontaktinis sportas. Kartais neapskaičiuoju poveikio ir dozės. Gaila.

Ačiū, kad skaitote“, – naujame įraše teigė jis.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA