A. Veryga keliamas į Lietuvos prezidentus – Kas vyksta Kaune

A. Veryga keliamas į Lietuvos prezidentus

BNS 2023/08/01 13:01
R. Tenio nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba antradienį priėmė sprendimą į kitąmet vyksiančius prezidento rinkimus kelti parlamentaro, buvusio sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kandidatūrą.

Pasak LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, partija siekia, kad Lietuvos prezidentas „užtikrintų atviros ir laisvos Lietuvos raidą.“

„Mes norime matyti augančią, ekonomiškai stiprią Lietuvą, saugančią savo istoriją, kalbą, kultūrinį paveldą ir tradicijas. Mūsų nuomone, Aurelijus Veryga yra geriausias kandidatas, kuris turi politinį stuburą ir užtikrintą nepažeidžiamumą, aiškią Lietuvos viziją, su tradicinės šeimos puoselėjimu, palankios infrastruktūros šeimoms regionuose kūrimu, ko šiandien siekia absoliuti Lietuvos gyventojų dauguma“, – partijos pranešime cituojamas R. Karbauskis.

A. Veryga dėkojo partijos kolegoms už pasitikėjimą ir pridūrė dėsiantis pastangas, kad „Lietuva būtų visapusiškai stipri, sauganti žmogaus gyvybę ir sveikatą, puoselėjanti darnią šeimą ir bendruomenę, kurianti darnią ekonominę ir politinę aplinką, pamatinius gėrius.“

A. Veryga 2009-2012 metais ėjo tuometinio ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus visuomeninio patarėjo pareigas narkotikų, alkoholio ir tabako vartojimo prevencijos klausimais. 2016-2020 metais Vyriausybėje dirbo sveikatos apsaugos ministru.

Jis LVŽS priklauso nuo 2018 metų. Šiuo metu LVŽS frakcijos Seime atstovas yra Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas, tai pat dirba Sveikatos reikalų komitete.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų gegužę.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA