Garliavoje „vilkus“ priėmę žalgiriečiai iškovojo pergalę | Kas vyksta Kaune

Garliavoje „vilkus“ priėmę žalgiriečiai iškovojo pergalę

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

Garliavoje vykusiose „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse Kauno „Žalgiris“ (25/4) pasiekė dar vieną pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 71:65 (22:20, 20:12, 11:14,18:19) įveikė Alytaus „Wolves“ (20/9) ekipą.

Keturis taškus susitikimo pradžioje įsirašė Tomas Dimša, o po du taškus pridėjo Ignas Brazdeikis, Kevarriusas Hayesas ir Rolandas Šmitas – 10:8. Po dvitaškį su varžovo pražanga įmetė Edgaras Ulanovas ir Dovydas Giedraitis, tašku nuo baudų metimo linijos pasižymėjo R. Šmitas, Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus, o kėlinį užbaigė taiklus Arno Butkevičiaus metimas – 22:20.

Karolis Lukošiūnas realizavo vieną baudos metimą ir smeigė tritaškį, šešis taškus iš eilės pelnė L. Birutis, o Achille Polonara pridėjo dvitaškį – 34:25. Iš toli pataikė R. Šmitas ir K. Lukošiūnas, o kėlinio pabaigoje du baudų metimus sumetė K. Hayesas – 42:32.

I. Brazdeikis taikliai metė iš toli, E. Ulanovas pataikė dvitaškį, o įpusėjus kėliniui skirtumas sumažėjo – 47:40. Per likusią kėlinio dalį po du taškus pelnė E. Ulanovas, A. Polonara ir T. Dimša – 53:46.

Lemiamo ketvirčio pradžioje du dvitaškius į krepšį įvertė L. Birutis, o penkis taškus iš eilės surinko Lukas Lekavičius – 62:52. Po du taškus pelnė R. Šmitas ir K. Hayesas, o pergalę baudų metimais įtvirtino A. Butkevičius, R. Šmitas ir E. Ulanovas – 71:65.

„Žalgiris“: L. Birutis 13 (5 atk. kam., 2 blk.), R. Šmitas 10 (6 atk. kam., 3 per. kam.), E. Ulanovas 9 (4 rez. perd.), K. Lukošiūnas 7, K. Hayesas 6, T. Dimša 6, I. Brazdeikis 5, L. Lekavičius 5, A. Polonara 4 (5 atk. kam., 2 blk.), A. Butkevičius 3 (8 rez. perd.), D. Giedraitis 3.

„Wolves“: A. Caveris 14, R. Kelly 11, M. Delia 10.