G. Nausėda ir D. Nausėdienė sveikina šv. Velykų proga: linki saugoti aštrų nepakantumą pykčiui ir neteisybei – Kas vyksta Kaune

G. Nausėda ir D. Nausėdienė sveikina šv. Velykų proga: linki saugoti aštrų nepakantumą pykčiui ir neteisybei

https://www.youtube.com/watch?v=78ljdepUyrQ

Prezidentas Gitanas Nausėda su sutuoktine Diana Nausėdiene sveikindami su šventomis Velykomis ragina išlikti nepakantiems pykčiui ir neteisybei.

„Brangūs Lietuvos žmonės! Sveikinu visus su šventomis Velykomis! Ilgai lauktas džiugus Velykų rytas primena, kad šviesa jau nugalėjo tamsą, kad prisikeliančios gyvybės niekas nesustabdys.

Šiandien mes švenčiame tai, kuo tikime ir ką žinome, – tiesa visada nugali melą, laisvė nugali priespaudą, o žmonių kuriamoje istorijoje anksčiau ar vėliau išaušta gėrio pergalė.

Šią ypatingą akimirką noriu visiems Jums palinkėti saugoti tą nuostabią mūsų tautos savybę – aštrų nepakantumą pykčiui ir neteisybei. Švęskime visa kas suteikia mūsų gyvenimui daugiau taurumo ir vilties.

Mielieji, tegul šventų Velykų džiaugsmas apima visus – didelius ir mažus, tegul mūsų šeimose skleidžiasi šventės nuotaika! Saugokime vieni kitus, dalinkimės meile, likime ištikimi gerumui ir jautriam žmogiškumui. Nes meilės jėgos neįveikia jokie priešai.

Su gyvybės ir šviesos pergale visus!“ – sakoma G. Nausėdos ir D. Nausėdienės sveikinime.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA