Skaitytojas: magistralės tiltas byra, uždaryta viena eismo juosta – Kas vyksta Kaune

Skaitytojas: magistralės tiltas byra, uždaryta viena eismo juosta

„Facebook“ puslapio „Geoinžinerija“, „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Savaitgalį „Kas vyksta Kaune“ pasiekė žinia apie A1 kelyje vykdomus darbus. Anot skaitytojo, pradėtas itin prastos būklės Krunos tilto remontas, dėl to ribojamas eismas. Ant tilto pasirodžius kelininkams, penktadienio popietę greitkelyje formavosi nemenka spūstis.

„Krunos tiltas griūva, uždaroma dešinė eismo juosta važiuojant link Kauno. Bent dvejiems metams“, – šeštadienį, apie 13.30 val., informavo skaitytojas. „Kas vyksta Kaune“ šiuo metu negali patvirtinti, ar kauniečio įvardyta uždarymo trukmė teisinga.

Eismoinfo.lt žemėlapyje nurodyta, kad remontas truks trumpiau – pradėtas kovo 24 d. ir tęsis iki balandžio 28 d. Darbų metu kelio A1 86-88 km ruože siaurėja važiuojamoji dalis, greitis ribojamas iki 50 km/val.

Krunos tilto remontas / Eismoinfo.lt nuotr.

Tilto remontą atlieka AB „Kelių priežiūra“. Tuo metu tik pradėjus darbus važiuojant nuo Kauno magistralėje penktadienį susiformavo spūstis, norėdami įveikti siaurą atkarpą vairuotojai greitkelyje beveik stojo.

Spūstis A1 kelyje / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Kaip anksčiau skelbė „Kas vyksta Kaune“, arkinis tiltas greitkelyje Kaunas-Vilnius pastatytas 1966 m., o rekonstrukcijos darbų nematė jau daugiau nei 20 metų. Po tiltu 2021-ųjų rudenį ėję žvejai atkreipė dėmesį, jog atraminės kolonos gerokai sutrūkusios, byra, o po jomis esantis gruntas praplautas vandens.

Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) tuomet informavo, kad patikrinimo metu 2021-ųjų rugpjūtį nustatyta Krunos tiltą esant patenkinamos būklės. Dėl pažeidimų papildomai informuota AB „Kelių priežiūra“, kuri atliko einamąjį remontą.

Pasak LAKD, yra parengtas tilto kapitalinio rekonstravimo projektas – darbai planuojami 2024–2025 m.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA