Naujoje švieslentėje vis dar mato tuščią lapą: kam keisti? – Kas vyksta Kaune

Naujoje švieslentėje vis dar mato tuščią lapą: kam keisti?

Kauno viešojo transporto (KVT) stotelės atsinaujina, tačiau naujosios švieslentės, rodančios netrukus atvyksiantį autobusą arba troleibusą, kauniečiams neatrodo pranašesnės už senąsias. Žemaičių plente naujasis viešojo transporto stotelės akcentas neveikia jau dvi savaites.

„Štai prieš dvi savaites prie Šilainių poliklinikos, Žemaičių pl., KVT sustojimo naujai įrengti maršrutinių autobusų laikmačiai po šiai dienai neįjungti. Kokia prasmė tuomet buvo jais pakeisti senuosius, kurie puikiai dirbo, jei šie jokių naudingų funkcijų negali vykdyti?” – ketvirtadienį retoriškai klausė nuotrauką atsiuntęs kaunietis.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” nurodė UAB „Kauno autobusai” Viešųjų ryšių specialistė Greta Makūnaitė, Šilainių poliklinikos viešojo transporto stotelės švieslentės pajungimas susidūrė su nesklandumais, tačiau veiks greitu metu.

„Kadangi šioje stotelėje esančių švieslenčių pajungimas yra sudėtingesnis, tai užtruks šiek tiek ilgiau nei numatyta. Šiuo metu yra sprendžiami švieslentės pajungimo darbai su Energijos skirstymo operatoriumi bei tvarkoma šiam pajungimui reikalinga dokumentacija. Labai atsiprašome keleivių už patiriamus nepatogumus ir patikiname, kad ši situacija – laikina”, – tvirtino G. Makūnaitė.

Ji taip pat pridūrė, kad naujosios viešojo transporto švieslentės jau veikia Sporto gatvės, Geležinkelio stoties ir kitose stotelėse.

UAB „Kauno autobusai” atstovė priminė, kad informaciją apie atvykstančias transporto priemones keleiviai visuomet gali stebėti realiu laiku naudojantis „Google Maps” arba nuskenavus stotelėje esančiame stende nurodytą QR kodą. Taip pat maršrutų grafikus bei jų pasikeitimus galima sekti internete čia.

Kaip seniau skelbė Kauno miesto savivaldybė, iš viso Kaune numatyta įrengti 100 tokių švieslenčių. Senosios bus perkeltos į kitas viešojo transporto stoteles.

Tačiau „Kas vyksta Kaune” primena, kad naujieji akcentai viešojo transporto stotelėse patiko ne visiems.

„Sunkiai įžiūrimos raidės“, – naujovę komentavo į Kauną pas vaikus iš Alytaus atvykusi Marijona. Moteris sakė, kad problemų perskaityti, kas rašoma švieslentėje, gali kilti pensininkams.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA