Išsiilgę romantikos kviečiami į akląjį pasimatymą su „Kino pavasariu“ - Kas vyksta Kaune

Išsiilgę romantikos kviečiami į akląjį pasimatymą su „Kino pavasariu“

Organizatorių nuotr.

Susitikimas kino salėje visada yra puiki idėja pasimatymui. Todėl į aklą pasimatymą vasario 15-ąją, vakarą po šv. Valentino dienos, kviečia „Kino pavasaris“ ir Kauno „Akropolis“. Šis, jau tradicija tapęs, projektas siūlo aklame pasimatyme susitikti su mylimu žmogumi ar nukeliauti vienam ir pamatyti išankstinį didžiausio Lietuvoje tarptautinio kino festivalio seansą. Jo metu žiūrovai išvys filmą, kuris paaiškės tik atvykus į seansą.

Į aklą pasimatymą su „Kino pavasariu“ kauniečiai ir miesto svečiai romantiškiausiomis metų dienomis kviečiami jau nebe pirmą kartą. Tačiau žiūrovai iki pat renginio pradžios nežino, koks filmas pasirodys didžiajame ekrane.

Šio seanso organizatoriai tik atskleidžia – šis pasimatymas yra pirmasis susitikimas su šiųmetiniu, jau 28-ojo, „Kino pavasario“ repertuaro filmu, o detalesnė informacija paliekama intrigai.

„Šiemet seansas vyks po šv. Valentino dienos, todėl tai puiki proga pratęsti romantiškus nuotykius. Tokį parinkome ir filmą, kuris pristato tropinį džiunglių karštį bei meile liepsnojančius kūnus, įsipynusius į įtraukiančią istoriją. Šis pasakojimas yra apie vyrą ir moterį, susitinkančius neramumų apimtoje Nikaragvoje. Ji – jauna amerikiečių žurnalistė be paso, darbo bei pinigų, jis – pavojuje dėl paslaptingų sandorių atsidūręs anglų verslininkas. O visa kitą išvys žiūrovai“, – paslapties neatskleidžia festivalio „Kino pavasaris“ programos sudarytoja Dovilė Grigaliūnaitė.

Anot Kauno „Akropolio“ valdytojos Brigitos Kuodytės, ankstesnių tokių aklųjų pasimatymų patirtis rodo – žmonės yra išsiilgę originalių ir romantiškų pramogų.

„Mūsų lankytojai mėgsta filmus, „Kino pavasario“ festivalį bei kokybišką laisvalaikį. Todėl aklasis pasimatymas jau tampa gražia šv. Valentino dienos tradicija, anksčiau vykę kino seansai sulaukė išties didžiulio filmų gurmanų dėmesio bei gerų įvertinimų. Todėl šią šventinę savaitę kviečiame visus kino gerbėjus pasimėgauti išankstiniu festivalio filmu bei pasidžiaugti kitomis pramogomis, vyksiančiomis mūsų prekybos centre“, – sako B. Kuodytė.

Specialusis seansas Kauno „Akropolio“ „Forum Cinemas“ kino teatre įvyks vasario 15 d. 19.00 val. Bilietų į kino seansą skaičius – ribotas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA