Antras serbų išbandymas namie – su „Žalgiriui“ nemalonia pabaiga | Kas vyksta Kaune

Antras serbų išbandymas namie – su „Žalgiriui“ nemalonia pabaiga

/ „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (12-10) dvigubą Eurolygos savaitę sausakimšoje namų arenoje susitiks su Belgrado „Partizan“ (11-11) krepšininkais. Rungtynės baigiasi „Žalgirio“ nesėkme rezultatu 74:88.

„Žalgiris“ dvigubą savaitę pradėjo nuo pralaimėjimo Stambule „Anadolu Efes“ 70:80, o Belgrado ekipa namie 92:71 susitvarkė su Vilerbano ASVEL.

Belgrade tarpusavio rungtynėse pergalę spalio pabaigoje 87:76 iškovojo „Partizan“ krepšininkai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais vasario 10 dieną namie su Vitorijos „Baskonia“, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

Prieš rungtynes Paulius Jankūnas buvusiam žalgiriečiui Zach Leday įteikė atminimo nuotrauką.

———–

Kamuolį rungtynių pradžioje išsikovojo priešininkai, tačiau taškų pelnyti atakos metu nepavyksta. Pirmuosius rungtynių taškus pavyksta pelnyti žalgiriečiui R. Smits 2:0. Sėkmingi Igno Brazdeikio baudos metimai išlygina rezultatą 4:4. Kevin Punter pataiko tritaškį varžovų naudai, tačiau R. Smits atsako tuo pačiu 7:9 „Žalgiris“ atsilieka. Ioannis Papapetrou pataiko tritaškį ir Belgrado komanda išsiveržia į priekį 9:18. Kauniečiams sunkiai krenta taškai, tačiau Laurynas Birutis pelno reikalingus du taškus 13:23. Prieš pirmojo kėlinio pabaigą Lukas Lekavičius sumeta du baudų metimus 15:26.

Antrasis kėlinys prasideda nesėkminga žalgiriečių ataka ir varžovų pelnytais taškais 15:28. Kevarrius Hayes deda į krepšį ir mažina skirtumą 17:28. Buvęs žalgirietis Z. Leday paleidžia negailėstingą tritaškį 17:31. Įpusėjus antrajam kėliniui, žalgiriečiam vis dar nepavyksta suregzti pelningos atakos 19:34. Edgaras Ulanovas įmeta vieną iš dviejų baudų, tačiau I. Papapetrou atsilygina dviem sėkmingais baudų metimais 20:39. Achille Polonara pataiko tritaškį, o jį papildo ir I. Brazdeikio dvitaškis 25:42. Polonara ir I. Brazdeikis pelno po du taškus 29:44. Ketvirtasis kėlinys baigiasi skausmingu Dante Exum tritaškiu ir vienu L. Lekavičiaus baudos metimu 30:47.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo žalgiriečių spurtu 40:50. Arnas Butkevičius krauna tritaškį 43:54. Z. Leday sumeta dvi baudas ir palaiko dviženklį skirtumą 46:58. L. Lekavičius ir A. Butkevičius mažina taškų skirtumą 50:58. Pasibaigus varžovų puolimo laikui, K. Hayes krauna į krepšį 52:58. Nors varžovai pataiko tritaškį, tačiau Tomas Dimša atsilygina taikliu dvitaškiu ir trečiasis kėlinys baigiasi rezultatu 54:61.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Žalgirio“ vyriausiajam treneriui Kaziui Maksvyčiui skirta techninė pražanga. „Partizan“ pelno dar 2 taškus 54:64. I. Brazdeikis gelbėja situacija taikliu metimu, tačiau Belgrado ekipa surengia kelias pelningas atakas ir didina atotrūkį 56:72. E. Ulanovas lengvai pelno dar du taškus 58:72. Po nesėkmingo žalgiriečių puolimo, varžovai tritaškiu skirtumą didina iki 20 taškų 61:81. I. Brazdeikis paleidžia tritaškį, tačiau situacija išlieka sudėtinga 66:82. Dar vienas Belgrado išpuolis didina persvarą, tačiau R. Smits uždirba du taškus ir įmeta dar vieną baudos metimą 69:84. Skirtumą švelnina I. Brazdeikio baudų metimai ir K. Lukošiūno tritaškis 74:86.

„Žalgiris“: I.Brazdeikis 17, R.Šmitas 10, L.Birutis 10, K.Hayesas 8 (2 blk.), E.Ulanovas 6 (5 rez. perd.), A.Polonara 5, T.Dimša 5, A.Butkevičius 5, L.Lekavičius 5, K.Lukošiūnas 3,

„Partizan“: I.Papapetrou 17, M.Lessortas 14, K.Punteris 14.