Kauno eglutės įžiebimas tiesiogiai 2022 - Kas vyksta Kaune

Kauno eglutės įžiebimas tiesiogiai 2022 tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas

Rotušės aikštėje jau įsikūrė kalėdinis miestelis, pastatyta scena, o ant pagrindinio Kalėdų akcento jau nutūpė auksinės žvaigždės. Kauno Kalėdų eglės įžiebimo šventė vyks šiandien, lapkričio 25 dieną, koncertą ir eglutės įžiebimą tiesiogiai bus galima stebėti naujienų portale „Kas vyksta Kaune“. Tiesioginės transliacijos pradžia 19 val.

Jau 14 metų pagrindine miesto puošmena besirūpinančiai menininkei Jolantai Šmidtienei šiųmetę karališką temą inspiravo Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje matytas virtualios realybės filmas „Angelų takais“. Pasak autorės, žaliaskarė skleis jaukumą, šilumą ir viltį.

Su viršūne eglutės aukštis sieks apie 24 metrus, ją puoš maždaug 400 auksinių žvaigždžių, gal ir daugiau. Lemputės yra saugios, ekonomiškos, bet švies stipriai, patikino menininkė. Prie šio kalėdinio medžio ji su 10-ies žmonių komanda triūsė jau bent du mėnesius, dar prisideda talkininkai – pabaigoje Rotušės aikštėje dirbo 15 žmonių.

Šiemet Kauno Kalėdų eglės įžiebimas vyks kartu su „Išsipildymo akcija“. Renginio metu vyks Lino Adomaičio, Manto Jankavičiaus, Marijono Mikutavičiaus, Merūno, Gabrielio Vagelio, Sauliaus Prūsaičio, Iglės, grupės „Baltos Varnos“, Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio pasirodymai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šių metų eglutės įžiebimo šventės idėjos sukūrimas ir įgyvendinimas kainuos 176 tūkst. eurų su PVM, iš jų kiek daugiau nei 169 tūkst. eurų numatyta skirti miesto biudžeto lėšų, o beveik 7 tūkst. eurų turėtų padengti rėmėjai.

Tuo metu eglutės įžiebimo renginys Kaune kainuos daugiau nei pati Kalėdų eglė. Viešojo pirkimo konkursą, kaip ir pernai, laimėjo renginių organizavimo bendrovė „Lietuvis“, miestas šventei maksimaliai numatęs skirti beveik 170 tūkst. eurų su PVM.

Visą naujausią informaciją apie Kalėdų eglutės įžiebimo renginį galima rasti socialiniame tinkle „Facebook“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA