Kauno „Žalgiriui“ iš Vyriausybės – raudona šviesa – Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiriui“ iš Vyriausybės – raudona šviesa

BNS 2022/10/25 18:37
Asociatyvi / L. Žemgulio nuotr.

Vyriausybė atmetė Kauno „Žalgirio“ prašymą dėl 1 mln. eurų paramos mieste rengti Eurolygos finalo ketverto rungtynes, antradienį pranešė LRT televizija.

Pasak švietimo, mokslo ir sporto viceministro Lino Obcarsko, sunkiu valstybei metu šiam renginiui Ministrų kabinetas pinigų skirti negali. Jis pabrėžė, kad tai ne Europos ar pasaulio čempionatas, o Eurolygos finalo ketvertas greičiausiai vyks be Kauno „Žalgirio“.

„Be abejo, visi norėtume, kad Kauno „Žalgiris“ čia žaistų, tačiau tai yra profesionalus klubinis sportas. Jis mūsų valstybėje yra daugiau remiamas per savivaldybes. Tikrai nesakome, kad ateityje tokie renginiai negalėtų būti remiami, bet šiuo metu yra daugybė krizių. Lėšų pertekliaus tikrai nėra. Tai yra pagrindinė priežastis“, – visuomeniniam transliuotojui sakė L. Obcarskas.

Eurolygos klubų vadovų apklausa parodė, kad jie šį sezoną į finalo ketvertą labiausiai norėtų rinktis Kaune. Antroje vietoje atsidūrė Stambulas.

Kaip televizijai sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas, nesulaukus Vyriausybės paramos Kaune organizuoti Eurolygos finalines rungtynes šansai yra labai maži.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA