Savivaldos dienos proga Kauno rajono meras dėkojo komandos nariams - Kas vyksta Kaune

Savivaldos dienos proga Kauno rajono meras dėkojo komandos nariams

Padėkos vakaras Kauno rajono savivaldybės darbuotojams / R. Tenio nuotr.

Savivaldos dienos išvakarėse Vilniuje Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) ir Aplinkos ministerija už žaliąsias iniciatyvas Kauno rajonui įteikė „Auksinę krivūlę“, o Kauno rajono meras Valerijus Makūnas savo komandą – viešąsias paslaugas rajono žmonėms teikiančius savivaldybės tarnautojus pakvietė į padėkos vakarą Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje.

Kauno rajono savivaldybė yra viena sparčiausiai augančių Lietuvoje, todėl tenka statyti naujas mokyklas, darželius, stadionus, tiesti kelius, kurti parkus. Beveik 110 tūkstančių gyventojų yra aktyvūs, pilietiški, bet kartu ir reiklūs, rašoma Kauno rajono pranešime žiniasklaidai.

Pagal visuomeninių organizacijų ir ekspertų sudaromus indeksus, Kauno rajonas daug metų iš eilės vertinamas kaip viena geriausiai dirbančių savivaldybių šalyje. Ekspertai pabrėžia gerus sveikatos rodiklius, mažesnę biurokratinę naštą, palankią mokesčių politiką.

Šalyje ir už jos ribų garsėja įspūdingos Kauno rajono šventės bei festivaliai, meno kolektyvai, o Ramučių kultūros centras pripažintas geriausiu 2-os kategorijos kultūros centru Lietuvoje. Šiemet Kauno rajonas kartu su Kauno miestu dalyvauja Europos kultūros sostinės projekte, kuris praturtino bendruomenę gausiais renginiais.

Puikiai dirba Kauno rajono Greitosios medicinos pagalbos stotis, Visuomenės sveikatos biuras, Turizmo ir verslo informacijos centras, o Raudondvario dvaras, kuris yra Pilių ir muziejų aplink Baltijos jūrą asociacijos narys, yra pelnęs prestižinį Europos kultūrinio tinklo (ENTC) prizą.

„Savivaldos dieną švenčiame penkioliktus metus. Ši data įpareigoja tarti nuoširdų ačiū savivaldybės tarnautojams, kurie kruopščiai, dažnai negailėdami laiko ir jėgų, kūrybiškai dirba nepaprastai reikalingus darbus tam, kad būtų teikiamos viešosios paslaugos gyventojams, vyktų plėtra, pradėtume ir sėkmingai užbaigtume didelius projektus, darančius mūsų gyvenimą modernesnį, patogesnį, labiau orientuotą į visuomenės, šeimos, kiekvieno gyventojo poreikius – ar kalbėtume apie žaliąsias iniciatyvas, namų renovaciją, šilumos ūkio modernizavimą, ar apie švietimo ir ugdymo sistemos plėtrą, nujus parkus, stadionus, dviračių takus, kultūros objektus ir daugelį kitų kokybiškam, visaverčiam bendruomenės gyvenimui reikalingų objektų.

Džiaugiuosi, kad esame pastebėti ir įvertinti“, – kalbėjo Kauno rajono meras V. Makūnas. Už reikšmingus pasiekimus įvairiose srityse LSA yra įvertinusi Kauno rajono savivaldybę net septyniomis „Auksinėmis krivūlėmis“.

„Dirbdamas savivaldoje įsitikinau: sėkmė lydi tada, kai turi gerą komandą. Akivaizdu, kad be nuoširdaus kasdienio kiekvieno jūsų darbo šių laimėjimų nebūtume pasiekę“, – kalbėjo V. Makūnas, dėkodamas savivaldybės Tarybos nariams, padalinių, seniūnijų darbuotojams, specialistams, bendruomenių lyderiams. Aktyviausiems įteiktos padėkos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA