„Vienkės“ meistrai Kaune atidarė trasą: nuo šiol jaunuolius akyliau stebės policija – Kas vyksta Kaune

„Vienkės“ meistrai Kaune atidarė trasą: nuo šiol jaunuolius akyliau stebės policija

„Žalgirio“ arenos automobilių stovėjimo aikštelė tapo motorolerių ir mopedų entuziastų susibūrimo vieta. Gabumus ant vieno rato važiuoti rodę jaunieji „baikeriai“ patraukė ne tik arenos apsaugos darbuotojų dėmesį, prevenciškai patruliavimą stiprins ir Kauno policija.

„Taip Kauno jaunimas mokosi „vienkę“ kelti“, – rugsėjo 8 dieną vaizdais iš „Žalgirio“ arenos dalijosi skaitytojas. Vaizdo įraše matyti, kaip būrys jaunuolių vienas po kito demonstruoja ne visai saugius motorolerio vairavimo įgūdžius.

Į tokį jaunuolių pasivažinėjimą sureagavo „Žalgirio“ arenos apsaugos darbuotojai, lenktynių trasą atidarę motorolerių vairuotojai sudrausminti.

„Žalgirio“ arenoje tvarką prižiūrintys apsaugos darbuotojai fiksavo jaunuolių pasivažinėjimą arenos automobilių stovėjimo aikštelėje ir juos sudrausmino, įspėjant, kad tokiems veiksmams pasikartojant bus kviečiama policija. „Žalgirio“ arena tokius veiksmus vertina neigiamai ir ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių“, – nurodoma naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ atsiųstame „Žalgirio“ arenos komentare.

Tuo metu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) atstovai tikina, kad nuo šiol „Žalgirio“ arenos stovėjimo aikštelė sulauks didesnio pareigūnų dėmesio.

„Kauno apskr. VPK pareigūnai nuo birželio iki rugsėjo 8 d. nebuvo sulaukę pranešimų dėl motorolerių/motociklų chuliganiško vairavimo adresu Karaliaus Mindaugo pr. 50. Tačiau sulaukus vaizdinės medžiagos, kuriame užfiksuotas toks vairavimas, policijos pareigūnai šioje vietoje numatys prevencinį patruliavimą“, – teigiama Kauno apskr. VPK komentare.

Anot Kauno policijos atstovų, šią vasarą policijos pareigūnai buvo sulaukę pranešimų dėl chuliganiško motorolerių vairavimo S. Dariaus ir S. Girėno g. (Aleksoto sen.), tuomet, vykdant prevencinę priemonę, policijos pareigūnai užfiksavo 6 Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Chuliganiškas vairavimas, t. y. pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui keliantis Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų penkiasdešimt iki penkių šimtų penkiasdešimt eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo septynių šimtų penkiasdešimt iki vieno tūkstančio eurų. (pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d.)“, – priduriama komentare.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA