Kauno Vandens sporto centrui bus ieškoma koncesininko | Kas vyksta Kaune

Kauno Vandens sporto centrui bus ieškoma koncesininko

BNS 2022/09/13 11:35
Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.

Kauno taryba antradienį pritarė, kad būtų ieškoma Nemuno saloje šalia „Žalgirio“ arenos pastatyto naujo vandens sporto centro koncesininko, o ilgiausias sutarties laikas būtų 15 metų.

Sprendimui pritarė 31 tarybos narys, šeši susilaikė.

Sprendimą posėdyje pristatęs Kauno savivaldybės Centrinio viešųjų pirkimų ir koncesijų skyriaus vedėjo pavaduotojas Antanas Mockus teigė, jog koncesijos mokestis turėtų būti vienas pagrindinių kriterijų pasirenkant koncesininką.

Koncesininkas būtų atsakingas už neformaliojo ugdymo centro paslaugas, renginių organizavimą, SPA, sporto klubo ir maitinimo paslaugas, patalpų nuomą, taip pat jis aprūpintų centrą baldais ir inventoriumi, pagerintų baseino technologinę įrangą, aprūpintų centrą technika ir programine įranga bei atliktų kitus darbus.

Rugsėjo pradžioje Nemuno saloje atidarytame vandens sporto centre yra 50 metrų ilgio dešimties takelių olimpinis baseinas, taip pat 25 metrų baseinas su dviem 90 centimetrų gylio takeliais vaikų mokymui plaukti.

Prie olimpinio baseino įrengtos tribūnos žiūrovams, kur varžybas galės stebėti daugiau nei 500 žiūrovų.

Centrą savivaldybė balandį dvejiems metams išnuomojo bendrovei „Kauno arena“. Ji už baseino nuomą kiekvieną mėnesį savivaldybei moka per 20 tūkst. eurų. Centro statyba kainavo 25,8 mln. eurų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA