Lietaus nepabūgę kauniečiai rinkosi į Santakos parką klausytis Lietuvos scenos žvaigždžių koncerto – Puslapis 2 – Kas vyksta Kaune

Lietaus nepabūgę kauniečiai rinkosi į Santakos parką klausytis Lietuvos scenos žvaigždžių koncerto

Šeštadienio orai tikrai nelepino kauniečių, norėjusių smagiai praleisti miesto gimtadienį. Vis dėlto, drąsuolių netrūko, ir į Santakos parką su skėčiais sugūžėję miestiečiai klausėsi įvairių atlikėjų pasirodymų.

Kaip skelbė „Kaunas 2022“, penktadienį prasidėję muzikiniai patyrimai tęsėsi ir šeštadienį. Lietingus orus virpino indie, pop ir elektroninės muzikos vibracijos. O dar nespėjusieji turės progą visą naktį šokti kartu su įvairiais Lietuvos atlikėjais, o vidurnaktį į muzikinę kelionę pakvies DJ pasirodymas.

Pirmosios šeštadienį vykusio koncerto programoje pasirodė Sisters on wire. Vėliau publiką sušildyti bandė Gjan, o po jos pasirodė vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Saulius Prūsaitis. Galiausiai, vakaro kulminacija 23 val. taps DJ Jovani pasirodymas.

Priminsime, kad šventiniai Kauno gimtadienio renginiai vykstą visą savaitgalį. Detalią renginių programą galite rasti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA