Sugrįžo tradicinė „Kiemų šventė“: prie vieno didelio stalo sėdo šimtai kauniečių – Puslapis 3 – Kas vyksta Kaune

Sugrįžo tradicinė „Kiemų šventė“: prie vieno didelio stalo sėdo šimtai kauniečių

Kiemų šventė Laisvės alėjoje
R. Tenio nuotr.

Nors sinoptikai prognozavo lietingą savaitgalį, tačiau Kauno 559-asis gimtadienis prasidėjo šiltą penktadienio pavakarę, kai į Laisvės alėją miestiečiai sugūžėjo į tradicinę kiemų šventę. Šiemet Kaunui tapus Europos kultūros sostine, Kiemų šventė įtraukta į šio projekto programą.

Kaip planavo organizatoriai, šventė turėjo tapti viena didžiausių renginio istorijoje – buvo ruošiamasi priimti kone 2500 dalyvių, kurie prisėdo prie per visą Laisvės alėją nusidriekusią Kauno bendruomenių, organizacijų, kavinių ir barų stalų grandinę.

Greta daugiau nei kilometro ilgio stalo buvo išstatytos ir scenos, kuriose vyko įvairūs pasirodymai.

„Per porą valandų Laisvės alėjoje prisistatys apie 50 kolektyvų. Tarp jiems skirtų pakylų dėliosis kavinių, restoranų ir pačių žmonių, bendruomenių ir organizacijų stalai. Taip pat atlikėjai džiugins ir iš balkonų. Laukiame svečių iš kitų Europos kultūros sostine tituluotų miestų. Renginį uždarys specialus Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas prie Soboro“, – teigė „Kaunas 2022“ bendruomenių programos „Fluxus Labas!“ koordinatorė, šventės organizatorė Simona Savickaitė.

Šiuo renginiu miestas nori prie vieno didelio stalo susodinti kaimynus ir draugus, artimuosius ir visus, norinčius švęsti bendrystę.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA