Kauniečiai rinkosi į naujai Rotušės aikštėje įrengtą Vasaros sceną – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai rinkosi į naujai Rotušės aikštėje įrengtą Vasaros sceną

Vasaros scena Rotušės aikštėje
R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį Rotušės aikštė transformavosi į Kaunas 2022 Vasaros sceną – iki pat rugsėjo mėnesio čia skambės muzika sutrauksianti įvairių žanrų mėgėjus. O šiandien minimą sezono startą būriui kauniečių signalizavo gerai žinomi Lietuvos ir Latvijos atlikėjai.

Atidarymo koncerte nuo 19 val. dalyvavo muzikantai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Vakarui pradžią davė išskirtinis „KAnDIs“, muzikinis Algirdo Kaušpėdo („Antis“) ir Viktoro Diawaros („Skamp“) duetas. Kaip skelbia organizatoriai savo „Facebook“ paskyroje, šios grupės kūryboje susijungia dvigubas kūrybinis polėkis – V. Diawaros elektroninė ir roko muzika ir A. Kaušpėdo dainų tekstai ir vokalas.

Antroje koncerto dalyje dalyvavo visame Baltijos šalių regione žinomi charizmatiškieji latviai „Carnival Youth“. Trijulė meistriškai apjungė melodingumą, jausmingesnius ritmus ir indie roko skambesį. Klausytojai galėjo mėgautis jaunatviška energija ir lengva melancholija.

Nespėjusieji pasigerėti muzika neturėtų nuliūsti. Rytoj laukia ne ką prastesnė programa: pasirodymus žada muzikos, mados ir meno duetas Beissoul & Einius bei instrumentalistų grupė iš Vokietijos „ToyToy“.

Organizatoriai skelbia, jog kiekvieną ketvirtadienį–sekmadienį iki pat rugsėjo vidurio Kaunas 2022 Vasaros scenoje visų lauks meninės programos savaitgaliai ir šimtai nemokamų renginių su geriausiais Lietuvos ir užsienio muzikos atlikėjais ir kitais pasirodymais.

Plačiau galite skaityti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA