Monikos Liu komentaras po sėkmingo pasirodymo: jau aišku, kurioje finalo dalyje vėl dainuos „Sentimentus“ – Kas vyksta Kaune

Monikos Liu komentaras po sėkmingo pasirodymo: jau aišku, kurioje finalo dalyje vėl dainuos „Sentimentus“

delfi.lt 2022/05/11 08:09
Monika Liu konferencija / DELFI nuotr.

Gegužės 10-ąją įvyko pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame 10 šalių gavo teisę pasirodyti finale bei kovoti dėl nugalėtojų vardo. Netrukus po tiesioginės transliacijos buvo paskelbta, kuriuo metu finale pasirodys Monika Liu.

Vakaro gale, susumavus visus balsus, paaiškėjo didžioji pusfinalio intriga – 10 šalių, patekusių į finalą. Tai: Šveicarija, Armėnija, Islandija, Lietuva, Portugalija, Norvegija, Ukraina, Graikija, Moldova, Nyderlandai.

Tą pačią naktį vykusioje spaudos konferencijoje su dešimties šalių atstovais buvo atskleista, kurioje finalo dalyje šeštadienį pasirodys į jį patekę atlikėjai. Emocijų neslėpusi Monika Liu ištraukė kortelę su antru finalo dalies numeriu.

„Tai, kad „Eurovizijoje“ atlieku dainą lietuvių kalba, man reiškia labai daug, tai taip pat labai svarbu ir lietuviams. Daug kas man sakė, kad neturėčiau vykti į konkursą su lietuvių kalbos daina, žmonės buvo įsitikinę, kad jos niekas nesupras.

Tačiau buvau šia daina užtikrinta. Labai didžiuojuosi savo gimtąja kalba, o tai turėtų daryti ir kiekvienas lietuvis. Aš esu čia, kad padaryčiau lietuvių kalbą populiarią“, – šypsodamasi ir vos vietoje nustygstanti kalbėjo Monika Liu.

Ji taip pat pridūrė, kad yra labai laiminga dėl kitų, kartu su ja į finalą patekusių dalyvių, o paklausta, kokią vietą norėtų jame užimti teigė, jog tai jai visai neturi reikšmės.

„Tik džiaugiuosi į jį patekusi ir noriu priminti, jog Ukrainoje vyksta karas, todėl paaukokime. Mes esame jiems reikalingi“, – sakė Lietuvai šiemet atstovaujanti atlikėja.

Primename, kad šiemet Turine konkursas vyksta gegužės 10, 12 ir 14 dienomis. Šiemet „Eurovizijos“ scenoje besivaržant išvysime 40-ties šalių atstovus.

Finale savo vietą be jau žinomo dešimtuko užtikrintai taip pat turi ir dar kelios šalys: Italija, Ispanija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Vokietija.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA