Skelbiama Kaune vyksiančios Ukrainos palaikymo akcijos programa – Kas vyksta Kaune

Skelbiama Kaune vyksiančios Ukrainos palaikymo akcijos programa

Jau rytoj įvyks „Kaunas 2022“ rengiama speciali akcija palaikyti Ukrainos žmonėms, taip pat skelbiama ir detali renginio programa, kuri vyks ketvirtadienį 18 val. Vienybės aikštėje.

Kaip nurodo organizatoriai, 18 val. visi bus kviečiami susirinkti Vienybės aikštėje. Prašoma dalyvius atsinešti Lietuvos ir Ukrainos vėliavas bei žibintuvėlius.

18.10 val. bus tartas įžanginis žodis, o 18.15 val. prasidės pagrindinė renginio dalis, bus giedami valstybių himnai, reiškiama pagarba žuvusiems ir užkurti solidarumo žiburiai. Renginio vedėjas – Mindaugas Reinikis.

Į renginį taip pat pakviesti Kauno ukrainiečių bendruomenės atstovai Gintautas Mažeikis, Virginija Vitkienė, Rytis Zemkauskas, Algirdas Stonys. Taip pat Kauno studentijos atstovai.

Muzikinius pasirodymus atliks Flash Voyage, Gebrasi, Hiperbolė Tribute ir Žalvarinis.

„Laisvė šviečia” renginiai vyks ir kituose miestuose. Vilniuje – Nepriklausomybės aikštėje, nuo 17.40 val. Klaipėdoje – Atgimimo aikštėje, nuo 18 val.

„Kas kitas, jei ne mes, kada, jei ne dabar. Maloniai kviečiame atsinešti žvakių, valstybinės atributikos, žibintuvėlių. Nes šviesime!“, – kvietė „Kaunas 2022“ atstovai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA