Su atlydžiu pradėjo tirpti ir asfaltas: atsivėrė nemažai pavojingų duobių – Kas vyksta Kaune

Su atlydžiu pradėjo tirpti ir asfaltas: atsivėrė nemažai pavojingų duobių

Grįžus šiokiai tokiai šilumai, mieste pradėjo tirpti sniegas, tačiau gatvėse pradėjo vertis pavojingos duobės, kurios kelia nemalonumus kauniečiams.

„Važiuojant nuo Kauno grūdų link Vytauto Didžiojo tilto būkit atsargūs, nes jau 4 mašinos stovi su prakirstom padangom. Didelėje duobėje pasikovojusi duobė!,“ – „Kas vyksta Kaune“ grupėje „Kur stovi policija Kaune“ rašė Paulius.

„Aha, jau kibau. Labai didelė duobė“, – nuleistos padangos nuotrauka dalinosi Vytenis.

/ „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

„Į Kauno pusę ties IX fortu dėl duobės visa eilutė keičia ratus, keli policijos ekipažai, kamščiuojasi. Būkit atsargūs, neužsilėkit“, – apie dar vieną duobę pranešė Donata.

/ „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

„Kaune ir vėl nemenkos duobės, būkite atsargūs Panerių g. 260, ties šiuo adresu dvi didžiulės duobės nepažymėtos jokiais ženklais“, – anksčiau informavo kaunietė.

/ Skaitytojos Ainės nuotr.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA