Tragiška avarija Kaune: žuvo „VW Golf” vairuotojas – Kas vyksta Kaune

Tragiška avarija Kaune: žuvo „VW Golf” vairuotojas papildyta

Naktį iš antradienio į trečiadienį dalis Savanorių prospekto buvo užtverta Stop juostomis ir specialiųjų tarnybų automobiliais. Įsirėžus į stovėjusį vilkiką žuvo „VW Golf” vairuotojas.

„Autoįvykis Kaune Savanorių pr. 2021-12-29 1-2 val. nakties”, – apie nelaimę naktį pranešė skaitytojas. Nelaimės vaizdo įrašu pasidalinta ir „Kas vyksta Kaune” grupėje.

Policijos departamento duomenimis, gruodžio 29 dieną apie 1.30 val. Kaune, Savanorių prospekte, automobilis „VW Golf”, vairuojamas 1989 metais gimusio vyro, atsitrenkė į 1-oje eismo juostoje stovėjusį vilkiką „Scania”.

Avarija Savanorių pr. / Skaitytojo nuotr.

Eismo įvykio metu žuvo automobilio „VW Golf” vairuotojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d. – Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

Papildyta 08.23 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdybos duomenimis, „VW Golf” automobilyje buvęs prispaustas vyras iš automobilio ištrauktas specialiąja gelbėjimo įranga ir perduotas medikams. 01.50 val. medikai konstatavo piliečio mirtį.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA