„Tūkstantmečio vaikų akademija“ grįžta į Kauną: motyvuoti moksleiviai žinių semsis iš ryškiausių mokslo žvaigždžių (foto) – Kas vyksta Kaune

„Tūkstantmečio vaikų akademija“ grįžta į Kauną: motyvuoti moksleiviai žinių semsis iš ryškiausių mokslo žvaigždžių (foto)

Po neįtikėtinai sėkmingo starto vasarą, kai daugiau nei 500 Kauno moksleivių sėmėsi motyvacijos iš ryškiausių mokslo, meno ir politikos žvaigždžių, „Tūkstantmečio vaikų akademija“ vėl grįžta į Kauną. Rudens sesijos konferencija Kauno moksleiviams vyks gruodžio 10–12 dienomis.

„Net gražiausiose svajonėse nesitikėjome tokio fantastiško palaikymo – daugiau nei 99 proc. rudens konferencijose dalyvavusių vyresnio amžiaus moksleivių atskleidė, kad savo laisvą laiką skirti mokslams akademijoje jie norėtų ir vėl. Džiaugiamės kauniečių įsitraukimu bei motyvacija ir laukiame ne tik akademijos alumnų, bet ir naujai Įdomiųjų mokslų konferencijas norinčių atrasti moksleivių“, – sakė „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ prodiuseris Laurynas Šeškus.

Jau gruodžio 10-12 dienomis vyks Humanitarinių ir socialinių mokslų konferencija. Renginys prasidės penktadienio popietę, vyks visą šeštadienį, o sekmadienį perpiet akademijos studentai savo rankose jau laikys diplomus, rašoma renginio pranešime žiniasklaidai.

Konferencijos vedėju taps populiariausias Lietuvos youtuberis Paul de Miko, o žiniomis su studentais dalysis prof. Alfredas Bumblauskas, doc. Jonas Dagys, Oksfordo studentė Gabrielė Makarevičiūtė ir daugybė kitų lektorių.

„Beprotiškai džiaugiamės, kad bendruomene tampa ne tik studentai, bet ir lektoriai. Rudens sesijoje paskaitas skaitys didžiausių moksleivių simpatijų po paskaitų vasarą sulaukę politologas Linas Kojala, mokytojas Ričardas Jankauskas, NASA tyrimų centre stažuotę atlikęs Aivaras Vilutis, mikrobiologas Donatas Staniulis“, – teigė L. Šeškus.

„Tūkstantmečio vaikų akademija“ – tai tris savaitgalio dienas vyksiančios Įdomiųjų mokslų konferencijos. 14–19 metų Galimybių pasą turintys moksleiviai kviečiami dalyvauti gyvai viename didžiausių ir moderniausių Baltijos regione mokslo ir inovacijų centrų, tapusiu šalies inovacijų katalizatoriumi – KTU „Santakos“ slėnyje.

Norintys taip pat galės konferenciją stebėti internetu – transliuojamų konferencijų datos skelbiamos akademijos puslapyje. Nuo penktadienio popietės iki sekmadienio pietų vyksiančios konferencijos metu moksleiviams paskaitas skaitys universitetų profesoriai ir lektoriai, kiečiausi savo sričių profesionalai, mokslo ir kultūros žvaigždės.

Daugiau informacijos ir bilietai čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA