Pamatykite ir įvertinkite: sužibo pagrindinė Kauno rajono kalėdinė eglutė – Kas vyksta Kaune

Pamatykite ir įvertinkite: sužibo pagrindinė Kauno rajono kalėdinė eglutė

Raudondvario eglutės įžiebimo šventė
R. Tenio nuotr.

Penktadienio vakarą su perregimomis skulptūromis, dainomis ir Kalėdų Seneliu pradėta sekti miško pasaka Kauno rajone. Raudondvario dvare įžiebta pagrindinė Kalėdų žaliaskarė, aplink ją sutvisko kūriniai iš ledo.

Raudondvaryje susirinkusią publiką linksmino Kalėdų Senelis, o sveikinimo žodžius skyrė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Žmones judino ant scenos lipęs merginų trio „Queens of Roses“ ir grupė „Tabasco“.

Vakarą vainikavo fejerverkai, kuriems pokšint iškilmingai užsižiebė kalėdinė eglutė. Sulig šventiniu medžiu nušvito ir Raudondvario dvaro pastatai bei parkas, o eglę apsupo iš ledo luitų išpjautas elnių kinkinys.

Parko lankytojus pasitiks ir daugiau unikalių ledo skulptūrų: Spragtukas, Liūtas karalius, Princesė ir varlius, Undinėlė, Vilkas su trimis paršiukais, kiti pasakų herojai.

Nuo šiandien Raudondvaryje duris taip pat atveria arbata, meduoliais ir spygliuočių šakomis kvepiantis kalėdinis miestelis, kuriame be įvairių gardumynų bus galima įsigyti originalių Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje reziduojančių menininkų kurtų šventinių aksesuarų.

Jei leis oro sąlygos ir Vyriausybės sprendimai dėl pandemijos, tikimasi, kad Raudondvario dvaro lankytojai šiemet galės iki soties mėgautis čiuožyklos ledu. Du kartus per savaitę bus organizuojamos nemokamos čiuožimo pamokos vaikams ir suaugusiesiems, užsiėmimus ves profesionali čiuožimo trenerė.

Kalėdų eglutės įžiebimas tap vartais į kitus šventinius renginius ir atrakcijas, kurių Raudondvario dvare bus apstu visą gruodžio mėnesį. Daugiau apie planuojamus koncertus ir veiklas skaitykite čia.

Tuo metu šeštadienį, lapkričio 27 d., Rotušės aikštėje bus sutviks tropinė Kauno žaliaskarė. Stebėti įžiebimo renginį gyvai kviečiame portale „Kas vyksta Kaune“, transliacijos pradžia – 17 val.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA