Linksmybes iki paryčių Rotušės aikštėje užbaigė smūgių kruša – Kas vyksta Kaune

Linksmybes iki paryčių Rotušės aikštėje užbaigė smūgių kruša

D. Beržinio, Kauno AVPK nuotr.

Kauno policija aiškinasi, kas rugsėjo pirmoje pusėje vienam kauniečiui aplamdė šonus ir sudaužė mobilųjį telefoną. Pareigūnai prašo atpažinti Rotušės aikštėje užfiksuotą vyrą.

Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet rugsėjo 12 d., apie 4.20 val., Rotušės aikštėje nepažįstamas asmuo sumušė vyrą.

Nukentėjusysis dėl patirtų sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą, taip pat sudaužytas jo mobiliojo ryšio telefonas, kurio vertė siekia apie 700 eurų. Vaizdo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu 8 700 65 093 arba rašyti el. p. ruta.miseviciene@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo sk. prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA