Į „Girstučio“ baseiną verslininkai turės investuoti daugiau nei 200 tūkst. eurų – Kas vyksta Kaune

Į „Girstučio“ baseiną verslininkai turės investuoti daugiau nei 200 tūkst. eurų

BNS 2021/10/24 20:48
„Girstučio“ baseinas / R. Tenio nuotr.

Kauno taryba dar penkeriems metams pratęsė koncesijos sutartį dėl „Girstučio“ baseino pramoginės dalies valdymo.

Sutarties pratęsimo laikotarpiu iki 44 tūkst. eurų be PVM padidintas metinis savivaldybei mokamas koncesijos mokestis. Be to, koncesininkas įsipareigoja per trejus metus nuo šio susitarimo sudarymo investuoti į objektą ne mažiau kaip 226,6 tūkst. eurų.

Pirmumo tvarka turi būti suremontuota pažeista laikančioji konstrukcija. Taip pat koncesininkas įsipareigoja išsinuomoti apleistas patalpas ir jas pritaikyti ūkinei veiklai.

Sutartis su UAB „Sporto infrastruktūra“ ir UAB „Klaipėdos arena“ konsorciumu dėl koncesijos pasirašyta 2015 metų birželį, ji galioja iki 2025 metų ir pratęsta dar penkeriems metams skaičiuojant nuo šio termino.

Sportinėje kultūros ir sporto rūmų dalyje yra įrengtas 50 metrų ilgio baseinas su aštuoniais plaukimo takeliais. Greta sportinio baseino, pramoginėje zonoje, įrengtas 25 metrų ilgio apšilimo baseinas, sūkurinės vonios, pirtys, baras.

Savivaldybės duomenimis, baseine vidutiniškai apsilanko apie tūkstantį paslaugų gavėjų per dieną, plaukimo užsiėmimus lanko per 2 tūkst. vaikų, objekte vidutiniškai dirba 79 darbuotojai.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA