Netoli Garliavos užsidegė viešbutis: evakuoti žmonės, du iššoko pro langą – Kas vyksta Kaune

Netoli Garliavos užsidegė viešbutis: evakuoti žmonės, du iššoko pro langą papildyta

DELFI, Kas vyksta Kaune, BNS 2021/09/08 09:03
Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Trečiadienio paryčiais netoli Garliavos esančiame viešbutyje, kilo didelis gaisras. Gelbėdamiesi du gyventojai iš jo šoko pro langą.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba pranešimą apie įvykį gavo 4.52 val. ryto. Pirminiais duomenimis liepsnojo Garliavos apylinkių seniūnijoje, Pagirių kaime, esantis „Rivjera“ viešbutis.

Pirmame pastato aukšte patalpos priklauso baldų gamybos įmonei, darbininkai gyveno antrame aukšte, viešbučio patalpose. Viso ugniagesiai evakavo 20 žmonių, 12 iš jų – atvykę iš Ukrainos ir Baltarusijos.

Du žmonės, dar iki atvykstant ugniagesiams, gelbėdamiesi iššoko pro antro aukšto langą. Vienas jų susižalojo krisdamas, antras buvo stipriai apsinuodijęs dūmais.

Evakavus visus žmones paaiškėjo, kad dar dviem gyventojams dėl apsinuodijimo dūmais reikia medikų pagalbos.

Lauke ugniagesiai pastebėjo pjuvenų plokštes, kurios buvo apdegusios. Apdegė ir išorinė pastato siena.

Dėl ko kilo gaisras, vyks aiškintis tyrėjai.

Papildyta 10.28 val.

Ugniagesių duomenimis nelaimės metu išdegė rūsio patalpa, aprūko pirmame aukšte virtuvė, aprūko antro aukšto visi kambariai.

05.08 val. ryto ištraukiamosiomis kopėčiomis iš pastato išgelbėti 3 žmonės. Į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas išvežti 2 žmonės: 1995 metais gimęs vyras, iššokęs iš antro aukšto, apsinuodijęs dūmais bei patyręs peties traumą, ir 1995 metais gimęs vyras, pasijautęs blogai, tačiau be akivaizdžių sužalojimų.

Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš gaisrinio hidranto, esančio už 3 km. Pastate yra priešgaisrinė signalizacija, tačiau nepajungta, autonominiai dūmų detektoriai tik antrame aukšte.

Papildyta 10.48 val.

„Kai atvyko ugniagesiai, degimas buvo gana lokalus, gaisras nebuvo labai išplitęs – degė 12 kv. m patalpa rūsyje ir pirmojo aukšto laiptinė virš jo, tačiau dūmai per ją labai greitai sklido į antrąjį aukštą, kur gyveno žmonės, – BNS sakė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus specialistas Evaldas Korsakas. – Todėl iš pradžių visos pajėgos buvo mestos ne gaisrui gesinti, o viešbučio gyventojams evakuoti. Gaisras buvo likviduotas 6 val. Nuo karščio skilo laiptinės langai, išsilydė plastikas.“

Gaisrą gesino 14 ugniagesių gelbėtojų iš Kauno PGV 1-osios komandos, Garliavos komandos ir Kauno rajono priešgaisrinės saugos tarnybos Poderiškių ugniagesių komandos, suvažiavę su keturiomis gaisrinėmis autocisternomis ir automobilinėmis kopėčiomis, gaisro vietoje budėjo trys greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.