Kino teatrai džiaugiasi galimybe vėl teikti paslaugas be apribojimų – Kas vyksta Kaune

Kino teatrai džiaugiasi galimybe vėl teikti paslaugas be apribojimų

BNS / Paulius Viluckas 2021/09/05 10:23
Asociatyvi / Organizatorių nuotr.

Su galimybių pasu trečią savaitę dirbantys kino teatrai sako, kad toks sprendimas pasiteisino – leidus filmus žiūrėti be kaukių, taip pat prekiauti maistu ir gėrimais, žiūrovų srautai gerokai išaugo.

Kino teatrų tinklo „Forum Cinemas“ vadovas Gintaras Plytnikas sako, kad panaikinus didžiąją dalį kino teatrams galiojusių ribojimų lankytojų srautai padidėjo apie 30 proc.

„Taip, galimybių pasas yra apribojimas, bet iš dviejų blogybių tenka rinktis mažesnę, nes neturime kitų variantų. Pasirinkome dirbti su galimybių pasu ir matome, kad tas pasirinkimas greičiausiai buvo teisingas, nes apie 30 proc. srauto prisidėjo“, – BNS sakė G. Plytnikas.

„Tai yra daug, turint galvoje, kad žiūrovai perka ir spragėsių, ir limonado, ir tai yra dar papildomos pajamos, kurios mums po žiaurios sausros yra labai svarbios ir labai matomos“, – sakė jis.

„Multikino“ rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas taip pat teigia, kad darbas su galimybių pasu lūkesčius pateisino – srautai išaugo apie 50 proc.

„Panašiai ir tikėjomės, nes yra vasaros pabaiga, rugsėjo pradžia, žmonės turi įvairių užsiėmimų prieš mokyklas ir taip toliau. Dar ne visai pilnai atsigavo srautai, palyginti su 2019 metais, bet lyginant su praeitais metais tikrai turėjome gerokai daugiau žiūrovų“, – BNS sakė R. Bilinskas.

Kino teatrų vadovai sako, kad padidėję srautai ir leidimas prekiauti maistu bei gėrimais kiek pagerino jų finansinę situaciją.

„Tačiau į pliusą dar, deja, nedirbame, nes srautai neatsistatė tiek, kad galėtų padengti mūsų fiksuotus kaštus, patirtus nuostolius per praėjusį laikotarpį. Žiūrime, kaip suvesti galus „į nulį“, esame daugmaž tokioje vietoje“, – sakė G. Plytinikas.

„Labai norisi tikėtis, kad šita kryptis, kuria einame, tai yra vakcinacija ir su tuo susijęs atsparumas, medicininės sistemos neperkrovimas ir leidimas visiems dirbti, kad ir viena koja, bet vis tik bent jau į nulį, jau būtų šis tas“, – teigė jis.

Pasak kino verslo atstovų, tikrinant galimybių pasus pasitaiko incidentų, tačiau jie yra labiau pavieniai.

„Vieni ateina turėdami galimybių pasą, bet bando pateikti kažkokius dokumentus, įstatymus, kodėl mes dirbame būtent su galimybių pasu, kieno tai yra sprendimas“, – pasakojo R. Bilinskas.

„Stengiamės į diskusijas nesivelti, nes jos yra bergždžios, sakome – jeigu turite bilietą, bet neturite galimybių paso, patekti negalite ir pinigų už bilietus negrąžinsime. Tokių paprovokavimų būna“, – teigė jis.

Vyriausybė praėjusį mėnesį leido paslaugų tiekėjams, tarp jų ir kino teatrams, patiems nuspręsti, ar dirbti tik su galimybių pasu – jis suteikiamas paskiepytiems, persirgusiems COVID-19 ar teigiamą testą turintiems žmonėms.

Kino teatrai su griežtais ribojimais atsivėrė dar balandį, tačiau jie skundėsi, jog negalima prekiauti gėrimais ir spragėsiais, o lankytojų srautus mažina prievolė dėvėti veido kaukes.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.