Misija „įveik Kauno pilies žiedą“: 100 metrų nuvažiuoja per 11 minučių – Kas vyksta Kaune

Misija „įveik Kauno pilies žiedą“: 100 metrų nuvažiuoja per 11 minučių

Rugsėjo 1-osios kantriai laukė daugelis Kauno vairuotojų su lūkesčiu, jog kelionės į darbus ar namus taps paprastesnės, nes pagaliau bus atvertas Kauno pilies žiedas. Deja, daugeliui teko nusivilti, nes užsitęsę darbai pakoregavo šias svajas ir nors eismas vienoje pagrindinių miesto transporto arterijų atnaujintas, tačiau gretimose gatvėse vis dar verda darbai.

Kauniečiai jau pirmąją eismo atnaujinimo dieną strigo spūstyse, kai kuriems pilies žiede esą teko pratūnoti net valandą ar ilgiau.

Nuo pat atverto P. Vileišio tilto vairuotojus pasitinka viešojo transporto eilė, kad sutaupytų brangaus laiko, keleivius vairuotojai paleidžia dar nepasiekę stotelės. Eismas Kauno pilies žiedu juda lėtai dėl Šauklių ir Šv. Gertrūdos gatvėse atliekamo remonto, kuris nusikėlė keliomis savaitėmis dėl laiku nesuderintų darbų su archeologais.

Daug iššūkių kyla ir atvažiuojantiems Jonavos gatve nuo Kauno pilies, čia norintys pravažiuoti ant P. Vileišio tilto arba tęsti kelionę Jonavos gatve turi prasibrauti pro viešojo transporto virtinę pirmoje juostoje ir dar kelias eismo juostas, kuriose automobiliai vos velkasi, o vietos įsiterpti nelieka.

Vairuotojai atkreipia dėmesį, jog spūstys šioje miesto dalyje menkai mažėja ir vėlų vakarą. Apie 22 valandą iš Karaliaus Mindaugo prospekto važiavusią kaunietę nustebino, kad tokiu metu kamštis nusidriekęs kone per visą Birštono gatvę.

Spūstis Birštono g. / Skaitytojos nuotr.

Anot kaunietės, Birštono gatvę pavyko įveikti per daugiau nei 15 minučių, nes ties Šv. Gertrūdos gatve siaurėja važiuojamoji dalis. Link Kauno pilies žiedo net nesukusi vairuotoja nusprendė važiuoti aplink, pro Varnių tiltą.

Ne rožėmis klotas ir pėsčiųjų kelias centrinėmis Kauno gatvėmis, tiksliau, daug kur jis nepaklotas visai. Kauniečiams tenka naviguoti išjungtų šviesoforų ir išraustų šaligatvių raizgalynėje, kaip jiems sekasi, galite peržiūrėti „Kas vyksta Kaune“ vaizdo įraše.

Savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad pirmomis dienomis po pilies žiedo atidarymo viešasis transportas nuo suplanuotų grafikų vėlavo apie 20 minučių.

„Apskritai rugsėjį dėl išaugusio transporto srauto miesto gatvėse vyrauja chaotiškas eismas, tačiau kasdien karščiausiuose taškuose situaciją stebi Eismo valdymo centro specialistai. Esant būtinybei, gali būti reguliuojamas šviesoforų signalų laikas. Paprastai po kelių savaičių automobilių srautai pasiskirsto gyventojams atradus alternatyvius maršrutus. O kad chaoso ir spūsčių keliuose būtų mažiau, visų eismo dalyvių prašome stebėti ženklus ir laikytis taisyklių“, – sakė M. Matusevičius.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis pridėjo, kad Kauno pilies žiedinėje sankryžoje liko sudėti šaligatvius, o Šv. Gertrūdos gatvėje – užbaigti važiuojamosios dalies įrengimą ir lygiagrečiai atnaujinti takus.

„Visus darbus tikimasi užbaigti kaip įmanoma greičiau“, – teigė A. Pakalniškis.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.