Kauno parašiutininkų konfliktas virto įžūliu nusikaltimu: sukėlė gaisrą ir pavogė lėktuvą – Kas vyksta Kaune

Kauno parašiutininkų konfliktas virto įžūliu nusikaltimu: sukėlė gaisrą ir pavogė lėktuvą

DELFI, Kas vyksta Kaune, 2021/07/07 15:48
Kauno parašiutininkų klubo nuotr.

Trečiadienį viešoje erdvėje pasirodė informacija apie neįprastą vagystę Prienų rajone. Kauno parašiutininkų klubas socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė apie ieškomą lėktuvą.

„Prašome Jūsų pagalbos! Jeigu šiandien apie 5-6 ryto matėte kažkur skraidantį ar tupiantį An-2 (vadinamąjį „kukurūzniką“) aplink Prienus, Birštoną, Alytų, Kauną, prašome kuo skubiau mums pranešti žinute ar telefonu. Būsime dėkingi už bet kokią informaciją“, – tokio turinio pranešimas buvo skelbiamas „Facebook“ paskyroje, vėliau pranešta apie lėktuvo radybas.

Daugiau informacijos apie įvykdytą vagystę sulaukė Delfi. „Šiandiena, apie 4 val., Prienų raj., Pociūnų aerodrome, Kauno parašiutininku klube, pilietis (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), padegė klubo patalpas, paliko sprogstamuosius užtaisus.

Pasinaudojęs savo žiniomis apie lėktuvą AN-2, pagrobė klubo lėktuvą ir išskrido nežinoma kryptimi. Lėktuve buvo 200 l kuro, galimybė nuskristi 300 km. Vyras norėjo įvykdyti teroro aktą taip atkreipdamas dėmesį į netvarką Pociūnų aerodrome, kuri kartais veda prie žmonių žūties (M-1 vadovo Grušnio žūtis)“, – buvo rašoma Delfi redakcijai.

Buvo teigiama, kad lėktuvas apsuko pora ratų aplink Prienų miestą ir nuskrido Marijampolės kryptimi.

Klubo vadovas patvirtino

Klubo vadovas Kęstutis Milišauskas sako, kad lėktuvas nėra sudužęs. Žmonės pranešė ir kur slepiasi įtariamasis. „Įtariamasis aiškus, žmonės gi mato. Svarbiausia, kad lėktuvas nėra sudaužytas. Dabar kai tik važiuoju prie jo, tad nelabai galiu kalbėti“, – Delfi informavo K. Milišauskas.

Pasirodo, kad įtariamasis yra parašiutininkas ir priklauso Kauno parašiutininkų klubui.

Prireikė ugniagesių pagalbos

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informavo, kad pranešimą apie gaisrą Prienų rajone, Pociūnų kaime, ugniagesiai išties gavo.

Pirminiais duomenimis, 9.11 val. buvo pranešta, kad gyvenamajame name dega kambarys. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai pastebėjo, kad buvo uždūmintas vienas namo kambarys.

Pasirodo kambario gesinimą pradėjo pats namo namo savininkas. Gaisras kilo viename kambaryje, jame buvo įvairių skudurų ir šiukšlių. Teigiama, kad degė buitinės paskirties gyvenamos patalpos. Pasirodo, kad pastatas priklauso Kauno parašiutininkų klubui.

Anot ugniagesių, apie sprogmenis jokios informacijos nėra.

Įtariamasis sulaikytas

„Pranešimas Alytaus apskr. VPK gautas 8.30 val., kad iš Pociūnų aerodromo dingo lėktuvas AN-2. Įtariama, kad jį galėjo pasisavinti vyras (g. 1966 m.), kuriam buvo leista apsistoti aerodromo patalpose. Karščiausiomis žiniomis, lėktuvas atsirado Prienų rajone“, – praneša policija.

Policija informavo, kad įtariamasis buvo rastas šalia nutupdyto lėktuvo. Su juo bendrauja policijos pareigūnai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.