Ateities plentą pavertė lenktynių trasa: „BMW“ startas nepavyko – Kas vyksta Kaune

Ateities plentą pavertė lenktynių trasa: „BMW“ startas nepavyko

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pirmadienį pasiekė vaizdo įrašas, kuriame – prie šviesoforo Ateities plente tarsi prie starto linijos išsirikiavę keli automobiliai. Užsidegus žaliam signalui, improvizuotų lenktynių dalyviai šovė pirmyn, tik „BMW“ vairuotojui sukibimą rasti sekėsi sunkiai.

Kaip matyti vaizdo medžiagoje, nuo Ateities plento ir Taikos prospekto sankryžos šviesoforo magistralės kryptimi rauti iš vietos pasirengę keli automobiliai: du nauji „Volkswagen“ antroje juostoje, „Audi“ ir „BMW“ – pirmoje.

Užsidegus žaliam šviesoforo signalui, trys greičio mėgėjai nurūksta, tuo metu galiniai „BMW“ ratai ima suktis vietoje. Automobilis metasi kairėn, tada dešinėn link atitvarų, galiausiai kerta dvigubą ištisinę liniją ir piruetą užbaigia priepriešinio eismo pusėje.

Laimė, automobilių tuo metu „BMW“ kelyje nepasipainiojo ir avarijos buvo išvengta. Tiksliai neaišku, kada įamžintas nepavykęs startas, tačiau iš žalumos trūkumo galima manyti, kad tai ankstyvas pavasaris.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d., chuliganiškas vairavimas užtraukia baudą nuo 450 iki 550 eurų, o šį pažeidimą padarius teisės vairuoti neturintiems asmenims, gali tekti suploti nuo 750 iki 1000 eurų.

Administracinių nusižengimų kodekse taip pat numatoma, kad chuliganiškai vairuojančiam asmeniui privaloma skirti teisės vairuoti transporto priemones atėmimą. Priklausomai nuo pažeidimų, teises prarasti galima nuo trijų iki šešių mėnesių arba nuo vienerių iki dvejų metų.

Pasidraskyti nusprendus neblaiviam arba nuo psichotropinių medžiagų apsvaigusiam vairuotojui, su pažymėjimu tektų atsisveikinti nuo trejų iki penkerių metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA