Į Kaune esančią ligoninę vedantys laiptai: čia ir velnias koją išsisuktų – Kas vyksta Kaune

Į Kaune esančią ligoninę vedantys laiptai: čia ir velnias koją išsisuktų

Kauniečiai vis pilietiškiau žvelgia į miesto tvarkymą ir praneša apie kritines dalis, kuriose rekonstrukcijos darbai turi būti atlikti kuo skubiau, kad neįvyktų nelaimė. Viena kaunietė stebėjosi kritinės būklės laiptais, vedančiais į Romainių Tuberkuliozės ligoninę, čia trūksta bene pusės pakopų ir laiptais lipantys gyventojai privalo šuoliuoti kas antrą laiptelį, tačiau jokie darbai kol kas čia neatliekami.

„Prašau paviešinti, kol dar niekas galvos nenusisuko. O gal ir jau“, – į redakciją kreipėsi kaunietė, kuri baiminasi dėl žmonių gerovės.

Anot į naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipusios kaunietės, laiptai veda į Romainių Tuberkuliozės ligoninę ir jais naudojasi ne tik darbuotojai, bet ir vietiniai gyventojai. Kaunietė klausia, ar šiais laiptais kas nors iš viso rūpinasi.

„Kaniūkuose yra viešojo transporto stotelė (Raudondvario plentas). Netoli Regitros. Laiptai veda i Romainių Tuberkuliozės ligoninę, kur kasdien jais lipa darbuotojai, ir aplink gyvenantys žmonės. Įdomu, kas turėtų būti už juos atsakingi?“, – teiravosi kritinės būklės laiptus užfiksavusi kaunietė.

Situaciją pakomentavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

„Jų avarinė būklė yra žinoma ir darbai jau greitu metu prasidės. Laiptus ir požemines perėjas tvarkantis rangovas yra užsakęs naujas pakopas, laukia kol jos bus pagamintos ir tada bus atliekami numatyti remonto darbai, kad šie laiptai vėl būtų tinkami naudoti“, – teigia A. Pakalniškis.

Kaunas turi daugybę laiptų, kurie jungia skirtingus rajonus ir yra gan intensyviai naudojami gyventojų, tačiau kritinė būklė fiksuojama ne tik tolimesnėse miesto vietose. Pernai pavasarį skaitytojai atkreipė dėmesį į laiptus jungiančius Šilainių ir Vilijampolės mikrorajonus, kur vaikščiojantys kauniečiai bijojo išsisukti koją.

Laiptai iš Šilainių į Vilijampolę / Skaitytojo nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ žurnalistams pasidomėjus šių laiptų būkle, savivaldybė suskubo juos tvarkyti.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.