Viename didžiųjų Kauno žiedų vairuotojus pasitinka „plyta“: teks sukti pro aplink – Kas vyksta Kaune

Viename didžiųjų Kauno žiedų vairuotojus pasitinka „plyta“: teks sukti pro aplink

Spūstys Taikos pr.
R. Tenio nuotr.

Į Taikos prospektą gegužės antroje pusėje sugrįžus kelininkams, spūstys šioje ir periferinėse gatvėse Kauno vairuotojams tapo kasdienybe. Pirmadienį pakeistas eismo organizavimas situaciją tik paaštrino – kelias savaites iš žiedinės sankryžos į Kovo 11-osios gatvę sukti bus draudžiama.

Kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ fotografo užfiksuotuose kadruose, atvykstant nuo Savanorių prospekto, ties Taikos prospekto ir Kovo 11-osios gatvės žiedu pastatyta informacinė lenta, nurodanti, kad eismas Kovo 11-osios gatve draudžiamas, norintieji čia papulti turi sukti aplink pro Draugystės gatvę, Pramonės prospektą ir Chemijos gatvę.

Tuo metu viena Kovo 11-osios gatvės pusė atitverta skiriamaisiais ženklais ir išrausta, čia nugremžtas asfaltas. Vietoje keturių belikus dviem juostoms, ties susiaurėjimu eismą reguliuoja laikinas šviesoforas.

Apie 17 val. Taikos prospekte driekėsi spūstis, kuri per valandą ne ką sumažėjo. Portalo žiniomis, automobiliai žiedo kryptimi vos juda nuo Birželio 23-iosios gatvės sankryžos, nukreipus transporto srautą, eismas apsunkintas ir Pramonės prospekte.

Savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad Kovo 11-osios gatvėje eismo tvarka pakeista dėl „Kauno energijos“ atliekamo šiluminės trasos remonto.

„Darbai jau pradėti ir turėtų būti baigti iki rugpjūčio. Eismo organizavimo schema gan paprasta: didžiajame Taikos pr.-Kovo 11-osios g. žiede pastatyta „plyta“, o privažiuoti į Kovo 11-osios gatvę čia gyvenantiems bus galimybė nuo Dujotiekio gatvės“, – aiškino M. Matusevičius.

Atkarpa nuo vakcinavimo centro iki Taikos prospekto žiedo iš esmės važiuos tik viešasis transportas. Pašnekovas pažymėjo, kad nugremžta bus tik viena gatvės pusė, po kuria eina rekonstruojama trasa. Sutvarkius vamzdyną, bus atstatytos dangos ir eismas atnaujintas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.