Kaunietė A. Jagelavičiūtė pratrūko: išplūdo kaimynus, žinomai moteriai iškviesta policija – Kas vyksta Kaune

Kaunietė A. Jagelavičiūtė pratrūko: išplūdo kaimynus, žinomai moteriai iškviesta policija

delfi.lt 2021/06/11 16:40
DELFI ir R. Tenio nuotr. / "Kas vyksta Kaune"

Pranešama apie žinomos stilistės, žurnalo redaktorės Agnės Jagelavičiūtės ir jos kaimynų konfliktą, kurį spręsti galiausiai patikėta policijai.

Portalo lrytas.lt teigimu, A. Jagelavičiūtės ir jos kaimynų konfliktas verda jau ne vienerius metus. Paskutinį kartą kivirčas užfiksuotas birželio 10-ąją. Tądien žinoma moteris laiptinėje plūdosi keiksmažodžiais, taip pat markeriu išpaišė kaimynų duris, palikdama necenzūrinį žodį.

Minėtas naujienų portalas taip pat pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip žinoma moteris laiptinėje konfliktuoja su senyvo amžiaus kaimynais prie jų buto durų.

Galiausiai aštrią akistatą kaimynystėje teko spręsti policijai.

Delfi susisiekė su Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyriu, kuris patikino, kad tądien sostinės Šermukšnių gatvėje toks iškvietimas užfiksuotas. Tačiau detalizuoti, ar konflikte yra A. Jagelavičiūtės pavardė negalėjo.

Visgi ketvirtadienį, 11 val. 40 min. gauto pranešimo detalės atitinka įvykį, apie kurį skelbė lrytas.lt. Pranešėjas, su pareigūnais susisiekęs numeriu 112, skundėsi neadekvačios kaimynės elgesiu minėtoje gatvėje. Pagalbos ieškojęs pilietės prašė, kad pareigūnai sudrausmintų kaimynę.

Tolimesnes įvykio detales planuoja tirti Vilniaus m. 3-iasis policijos komisariatas.

Delfi su Agne susisiekti nepavyko, žinoma moteris yra išjungusi mobilųjį telefoną. Tačiau pavyko prisiskambinti jos advokatui Antanui Damuliui.

„Pats tik neseniai pamačiau šį vaizdo įrašą, tad su Agne dar nespėjau apie tai pabendrauti. Mes nedavėme leidimo publikuoti šį įrašą, kadangi tai nėra vieša vieta, asmenys – taip pat privatūs fiziniai. Nežinau, kodėl nebuvo atsižvelgta į mūsų pozicijas ir paviešinta. Aš nieko negaliu pakomentuoti, nes konfliktas kilo tarp dviejų privačių asmenų, privačioje vietoje. Nieko nekomentuosiu“, – kalbėjo advokatas.

Paminėjus, kad žinomai moteriai buvo iškviesti pareigūnai, teisininkas sakė tokių duomenų iš policijos nesulaukęs.

„Iš policijos aš negavau jokių oficialių dokumentų. Man jų dar tikrai niekas nėra įteikę. Taip, aš atstovauju Agnę kaip advokatas, tačiau kol kas nei man, nei Agnei oficialiai iš policijos nieko nėra įteikta. O kol neįteikta, aš nieko negaliu pakomentuoti“, – kalbėjo A. Damulis, pridurdamas, kad, kol tokio ar panašaus įvykio neįvertina teisėjas, vadinti to nusikalstama veika negalima.

Stilistės asistentė Aistė Sarokienė Delfi telefono ragelio nekėlė, tačiau socialiniame tinkle paliko įrašą: „Viską žinau. Mačiau. Nebesiųskit“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
VERSLAS
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA