Susidūrimas avaringoje Kauno rajono sankryžoje: mokyklinis autobusiukas vertėsi ir nulėkė į griovį – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Susidūrimas avaringoje Kauno rajono sankryžoje: mokyklinis autobusiukas vertėsi ir nulėkė į griovį

Ketvirtadienio popietę įamžintas smarkus susidūrimas Kauno rajone. Poderiškių kaime susidūrė lengvasis automobilis ir mokyklinis mikroautobusas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, pranešimas apie eismo įvykį Kauno rajone, Poderiškių kaime, buvo gautas apie 13.58 val.

Avarija Kauno rajone / Skaitytojo nuotr.

Nelaimės metu susidūrė automobilis „Lexus“, vairuojamas 1980 metais gimusios moteris, ir mikroautobusas, vairuojamas 1962 metais gimusio vyro.

Kaip teigė policijos atstovė, medikų pagalbos prireikė mikroautobuso vairuotojui ir 2007 metais gimusiai „Lexus“ automobilio keleivei.

Mokykliniame mikroautobuse nelaimės metu vaikų nebuvo. Įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.

„Viešinkit šitą sankryžą, kas savaitę avarijos, nespėja greitoji važinėti. Savivaldybė nieko nedaro“, – piktinosi eismo įvykį įamžinęs liudininkas.

Jo teigimu, čia avarijos įvyksta nuolat, tačiau šis eismo įvykis perpildė kantrybės taurę, mat Kauno rajono savivaldybė į vietinių gyventojų skundus nereaguoja jau ilgą laiką.

„Poderiškių gyventojai planuoja akciją ir blokuos kelius, kadangi savivaldybė ir Kelių direkcija visiškai keletą metų nereaguoja į mūsų laiškus, nuotraukas ir video. Avarijų dešimtys per sezoną, tai buvo paskutinis lašas su mokykliniu autobusiuku, per plauką išvengėm skaudžiu pasekmių“, – teigė vyras.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA