Žalgiriečiai neklupo ir išvykoje: „Ryto“ viltys kovoti dėl čempionų titulo dūžta | Kas vyksta Kaune

„BC Žalgiris“ „Facebook“ puslapio nuotr.

„Betsafe–LKL“ finalo serijoje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo antrą pergalę. Šį kartą Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje rezultatu 92:70 (25:16, 21:23, 21:15, 25:16) įveikė Vilniaus „Ryto“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių į priekį išsiveržė rezultatu 2:0.

Nigelas Hayesas rungtynes pradėjo penkiais taškais, Lukas Lekavičius pataikė tritaškį, Marius Grigonis pridėjo dvitaškį, po keturis taškus surinko Joffrey Lauvergne ir Augustine’as Rubitas, o septyniais taškais pasižymėjo Thomasas Walkupas – 25:16.

Po penkis taškus paeiliui surinko Artūras Milaknis ir T.Walkupas, iš po krepšio pataikė ir dukart iš viršaus įdėjo J. Lauvergne, N. Hayesas smeigė tritaškį, o kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė L. Lekavičius – 46:39.

Po pertraukos du taškus įsirašė T. Walkupas, po keturis pelnė M. Gebenas ir L. Lekavičius, po tritaškį pataikė M. Grigonis ir A. Milaknis, o penkis taškus surinko N. Hayesas – 67:54.

Lemiamo ketvirčio pradžioje tolimą metimą realizavo ir du taškus su varžovo pražanga pridėjo A. Milaknis, N. Haeysas įdėjo iš viršaus, po keturis taškus surinko J. Lauvergne ir A. Rubitas – 83:66. Du baudų metimus sumetė M. Gebenas, dvitaškį pridėjo L. Lekavičius, tritaškiu varžovus nubaudė Paulius Jankūnas, o baudas sumetė M. Grigonis – 92:70.

„Žalgiris“: N.Hayesas 15, T.Walkupas 14 (6 rez. perd.), J. Lauvergne 14, A. Milaknis 14, L. Lekavičius 11, A. Rubitas 8, M. Grigonis 7, M. Gebenas 6, P. Jankūnas 3, R. Jokubaitis 0 (4 rez. perd.), K. Lukošiūnas 0.

„Rytas“: A. Goudelockas 17, M. Echodas 13, G. Radzevičius 12.