5 vietos Kaune, kurias uždarius pilies žiedą vairuotojams geriau aplenkti – Kas vyksta Kaune

5 vietos Kaune, kurias uždarius pilies žiedą vairuotojams geriau aplenkti

Dar neregėtai rekonstrukcijai pirmadienį trims mėnesiams užsidaręs Kauno pilies žiedas ir jo prieigos vairuotojus įklampino į dideles spūstis. Kol kone visose Kauno gatvėse galima sutikti po besidarbuojantį kelininką, sėdintiems už vairo belieka tik apsišarvuoti kantrybe.

Uždarius svarbią transporto arteriją portalas „Kas vyksta Kaune“ įamžino vairuotojų kasdienybę – transporto priemonių spūstys driekiasi beveik visame mieste.

Itin didelis transporto srautas persikėlė ant Varnių tilto, kuriuo dabar naudojasi tiek važiuojantys iš Šilainių ir Vilijampolės į centrą, tiek priešinga kryptimi. Svarbi jungtis kemšasi ir rytinio, ir vakarinio piko metu, situaciją dar prastina pradėtas gatvės bortų remontas.

Važiuojantys į centrą ryte stoja Nuokalnės ir Utenos gatvėse – į pastarąją įsukti gali būti sudėtinga, o automobilių eilės driekiasi iki pat Savanorių prospekto.

Didesnės spūstys ryte ir vakare formuojasi ir taip apkrautame Karaliaus Mindaugo prospekte, mat didelė dalis vairuotojų kelionės tikslui pasiekti daro lankstą per Aleksoto tiltą.

Dėl šios priežasties eismas taip pat gerokai intensyvesnis Užnemunės gatvėje link Marvelės transporto mazgo. Net ir pasukę į magistralę, vairuotojai dar negali lėkti su vėjeliu.

Automobilių srautas toks didelis, kad rytais kemšasi ir Vakarinis aplinkkelis „Megos“ kryptimi. Be to, eismas dėl viaduko statybų nuolat apsunkintas A1 kelyje ties Giraite.

Verta paminėti, kad per piką situacija prastesnė Parodos gatvėje ir Europos prospekte, užtrukti vairuotojai gali toliau remontuojamame Taikos prospekte, o stojant pagrindinėms transporto arterijoms, eismas trinka ir periferinėse gatvėse.

Kauną kaustančios spūstys jau fiksuotos vos tik užvėrus Kauno pilies žiedinę sankryžą. Tuo metu kelininkai nesnaudžia – Kauno savivaldybė antradienį pasidalijo, kad žiede intensyviai gremžiama sena asfalto danga, vyksta paruošiamieji rekonstrukcijos darbai.

Kaip jau rašyta, didžiosios rekonstrukcijos darbų planas apims net keletą zonų: bus remontuojamos P. Vileišio tilto deformacinės siūlės, atnaujinamos Kauno pilies žiedo, Šauklių bei Šv. Gertrūdos gatvių važiuojamosios dalys ir šaligatviai. Taip pat numatyta keisti kontaktinį troleibusų tinklą.

Daugiau patogumų sulauks ir pėstieji – platės šaligatviai Šv. Gertrūdos gatvėje nuo Šauklių gatvės iki pat Laisvės alėjos. Kapitalinį remontą, kurio vertė sieks apie 3 mln. eurų, atliks konkursą laimėjusi akcinė bendrovė „Kauno tiltai“. Darbus užbaigti planuojama iki rudens.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.