5 vietos Kaune, kurias uždarius pilies žiedą vairuotojams geriau aplenkti - Kas vyksta Kaune

5 vietos Kaune, kurias uždarius pilies žiedą vairuotojams geriau aplenkti

Dar neregėtai rekonstrukcijai pirmadienį trims mėnesiams užsidaręs Kauno pilies žiedas ir jo prieigos vairuotojus įklampino į dideles spūstis. Kol kone visose Kauno gatvėse galima sutikti po besidarbuojantį kelininką, sėdintiems už vairo belieka tik apsišarvuoti kantrybe.

Uždarius svarbią transporto arteriją portalas „Kas vyksta Kaune“ įamžino vairuotojų kasdienybę – transporto priemonių spūstys driekiasi beveik visame mieste.

Itin didelis transporto srautas persikėlė ant Varnių tilto, kuriuo dabar naudojasi tiek važiuojantys iš Šilainių ir Vilijampolės į centrą, tiek priešinga kryptimi. Svarbi jungtis kemšasi ir rytinio, ir vakarinio piko metu, situaciją dar prastina pradėtas gatvės bortų remontas.

Važiuojantys į centrą ryte stoja Nuokalnės ir Utenos gatvėse – į pastarąją įsukti gali būti sudėtinga, o automobilių eilės driekiasi iki pat Savanorių prospekto.

Didesnės spūstys ryte ir vakare formuojasi ir taip apkrautame Karaliaus Mindaugo prospekte, mat didelė dalis vairuotojų kelionės tikslui pasiekti daro lankstą per Aleksoto tiltą.

Dėl šios priežasties eismas taip pat gerokai intensyvesnis Užnemunės gatvėje link Marvelės transporto mazgo. Net ir pasukę į magistralę, vairuotojai dar negali lėkti su vėjeliu.

Automobilių srautas toks didelis, kad rytais kemšasi ir Vakarinis aplinkkelis „Megos“ kryptimi. Be to, eismas dėl viaduko statybų nuolat apsunkintas A1 kelyje ties Giraite.

Verta paminėti, kad per piką situacija prastesnė Parodos gatvėje ir Europos prospekte, užtrukti vairuotojai gali toliau remontuojamame Taikos prospekte, o stojant pagrindinėms transporto arterijoms, eismas trinka ir periferinėse gatvėse.

Kauną kaustančios spūstys jau fiksuotos vos tik užvėrus Kauno pilies žiedinę sankryžą. Tuo metu kelininkai nesnaudžia – Kauno savivaldybė antradienį pasidalijo, kad žiede intensyviai gremžiama sena asfalto danga, vyksta paruošiamieji rekonstrukcijos darbai.

Kaip jau rašyta, didžiosios rekonstrukcijos darbų planas apims net keletą zonų: bus remontuojamos P. Vileišio tilto deformacinės siūlės, atnaujinamos Kauno pilies žiedo, Šauklių bei Šv. Gertrūdos gatvių važiuojamosios dalys ir šaligatviai. Taip pat numatyta keisti kontaktinį troleibusų tinklą.

Daugiau patogumų sulauks ir pėstieji – platės šaligatviai Šv. Gertrūdos gatvėje nuo Šauklių gatvės iki pat Laisvės alėjos. Kapitalinį remontą, kurio vertė sieks apie 3 mln. eurų, atliks konkursą laimėjusi akcinė bendrovė „Kauno tiltai“. Darbus užbaigti planuojama iki rudens.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA